WTCC: N.Technology prelazi na Hondu Accord

0
3585
NAS SPONZOR

N.Technology posade će u predstojećoj WTCC sezoni nastupati sa Honda Accord Euro R Super 2000 automobilima, koje priprema JAS Motorsport.

Za N.Technology će u narednoj sezoni i dalje voziti James Thompson, dvostruki BTCC šampion, koji je prošlu sezonu fenomenalnim vožnjama uspeo da završi kao treći u generalnom plasmanu, čime je pokazao da čak i sa prilično zastarelim Alfa Romeo 156 trkačkim automobilom je moguće suprotstaviti se fabričkim timovima i njihovim vozačima, koji su koristili najnovije evolucije svojih trkačkih automobila.

JAS Motorsport, zvanični Hondin partner, koji se brine o trkačkom programu na evropskom podneblju je projektovao i sklopio WTCC Honda Accord automobile, koje će koristiti italijanski klub.

 

Prethodni tekstZimska F1 testiranja – Barcelona – 2
Sledeći tekst2008 Mitsubishi Concept-RA
Večni entuzijasta.