10. Interspeed reli

0
9295

Narednog vikenda, 21. – 23. maja, održaće se 10-ti Interspeed Škoda Reli. Ove godine reli se vozi na dobro poznatim terenima Avale i Košutnjaka. Kako se ovaj reli ne boduje samo za domaći šampionat, već i za Istočno-Evropski Reli Kup i to sa koeficijentom 5, zatim za Jadransko-Balkanski Reli trofej i za Reli Šampionat Bugarske, očekuje se veliki broj posada iz inostranstva.

Za sada je prijavljeno ukupno 65 posada, a od toga 22 posade iz Bugarske, 2 posade iz Češke i 1 iz Turske. Što se itinerera tiče voze se 10 specijalnih ispita na Avali i 12 specijalnih ispita u Košutnjaku. Ovi brzinci se voze naizmenično, predviđeno je 5 brzinaca na Avali i 6 na Košutnjaku prvog, i isto toliko drugog dana relija. Servis kao i “parc ferme” nalaze se u Rakovici u okviru fabrike DMB.

Start relija je u subotu 22. maja ispred sportskog centra u Košutnjaku u 10.01 časova kada je predviđen start prvog takmičara, a cilj je na istom mestu u nedelju 23. maja u 18.51 časova.

S obzirom na broj prijavljenih takmičara i veliki broj posada sa kvalitetnim i odlično pripremljenim automobilima, očekuje se veoma interesantan reli sa borbama u svim klasama.

Za one koji nisu redovni gledaoci relija malo uputstvo. Saobraćaj se zatvrara 1-1.5h pre početka, tako da gledaoci koji žele da se parkiraju što bliže mestu sa koga će gledati treba da krenu ranije. Avali i Košutnjaku se može prići i kada se zatvori saobraćaj, a takođe je moguće i da se u toku servisa da se ode sa Avale na Košutnjak i obratno.

Kompletan itinerer i spisak prijavljenih takmičara u nastavku teksta.
 

ITINERER ZA "INTERSPEED" RELI 

Subota, 22.05. 2004. godine
VK LOKACIJA S.I. Vez.sektor Ukupna Dato Vreme 1
SI   dužina dužina dužina vreme posade
0 Sportski Centar Košutnjak 10:01
0/A Servis – Ulaz 5.92 5.92 12 10:13
SERVIS "A" Rakovica – DMB   5.92 5.92 20  
0/B Servis – Izlaz 10:33
1 Košutnjak 4.41 4.41 10 10:43
SI-1 KOŠUTNJAK 1 10.29 10:46
2 Avala 14.36 24.65 40 11:26
SI-2 AVALA 1 8.10 11:29
2/A Pregrupisavanje – Ulaz 9.88 17.98 25 11:54
  Pregrupisavanje "A" – DMB – Parc Ferme   10  
2/B Pregrupisavanje – Izlaz 12:04
3 Košutnjak 4.41 4.41 10 12:14
SI-3 KOŠUTNJAK 2 10.29 12:17
4 Avala 14.36 24.65 40 12:57
SI-4 AVALA 2 8.10 13:00
5 Košutnjak 14.29 22.39 40 13:40
SI-5 KOŠUTNJAK 3 10.29 13:43
5/A Servis – Ulaz 4.87 15.16 20 14:03
SERVIS "B" Rakovica – DMB 47.07 72.50 119.57 20  
5/B Servis Izlaz – Pregrupisavanje ulaz     14:23
  Pregrupisavanje "B" – DMB – Parc Ferme   10  
5/C Pregrupisavanje – Izlaz 14:33
6 Avala 9.46 9.46 20 14:53
SI-6 AVALA 3 8.10 14:56
7 Košutnjak 14.29 22.39 40 15:36
SI-7 KOŠUTNJAK 4 10.29 15:39
7/A Pregrupisavanje – Ulaz 4.87 15.16 20 15:59
  Pregrupisavanje "C" – DMB – Parc Ferme   10  
7/B Pregrupisavanje – izlaz 16:09
8 Avala 9.46 9.46 15 16:24
SI-8 AVALA 4 8.10 16:27
9 Košutnjak 14.29 22.39 40 17:07
SI-9 KOŠUTNJAK 5 10.29 17:10
10 Avala 14.36 24.65 40 17:50
SI-10 AVALA 5 8.10 17:53
11 Košutnjak 14.29 22.39 40 18:33
SI-11 KOŠUTNJAK 6 10.29 18:36
11/A Servis – Ulaz 4.87 15.16 20 18:56
SERVIS "C" Rakovica – DMB 55.17 85.89 141.06 45  
11/B Servis – Izlaz 19:41
11/C Sportski Centar Košutnjak Cilj 6.25 6.25 10 19:51
  I DAN TOTAL 102.24 170.56 272.80 38,97% SI

Nedelja, 23.05. 2004. godine

VK LOKACIJA S.I. Vez.sektor Ukupna Dato Vreme 1
SI   dužina dužina dužina vreme posade
11/D Sportski Centar Košutnjak  10:01
11/E Servis – Ulaz 5.92 5.92 12 10:13
SERVIS "D" Rakovica – DMB   5.92 5.92 20  
11/F Servis – Izlaz DMB 10:33
12 Košutnjak 4.41 4.41 10 10:43
SI-12 KOŠUTNJAK 7 10.29 10:46
13 Avala 14.36 24.65 35 11:21
SI-13 AVALA 6 8.10 11:24
13/A Pregrupisavanje – Ulaz 9.88 17.98 25 11:49
  Pregrupisavanje "D" – DMB – Parc Ferme   10  
13/B Pregrupisavanje – Izlaz 11:59
14 Košutnjak 4.41 4.41 10 12:09
SI-14 KOŠUTNJAK 8 10.29 12:12
15 Avala 14.36 24.65 35 12:47
SI-15 AVALA 7 8.10 12:50
16 Košutnjak 14.29 22.39 35 13:25
SI-16 KOŠUTNJAK 9 10.29 13:28
16/A Servis – Ulaz 4.87 15.16 20 13:48
SERVIS "E" Rakovica – DMB 47.07 72.50 119.57 20  
16/B Servis Izlaz – Pregrupisavanje ulaz     14:08
  Pregrupisavanje "E" – DMB – Parc Ferme   10  
16/C Pregrupisavanje – Izlaz 14:18
17 Avala 9.46 9.46 20 14:38
SI-17 AVALA 8 8.10 14:41
18 Košutnjak 14.29 22.39 35 15:16
SI-18 KOŠUTNJAK 10 10.29 15:19
18/A Pregrupisavanje – Ulaz 4.87 15.16 20 15:39
  Pregrupisavanje "F" – DMB – Parc Ferme   10  
18/B Pregrupisavanje – izlaz 15:49
19 Avala 9.46 9.46 15 16:04
SI-19 AVALA 9 8.10 16:07
20 Košutnjak 14.29 22.39 35 16:42
SI-20 KOŠUTNJAK 11 10.29 16:45
21 Avala 14.36 24.65 35 17:20
SI-21 AVALA 10 8.10 17:23
22 Košutnjak 14.29 22.39 35 17:58
SI-22 KOŠUTNJAK 12 10.29 18:01
22/A Servis – Ulaz Rakovica 4.87 15.16 20 18:21
SERVIS "F" Rakovica – DMB 55.17 85.89 141.06 20  
22/B Servis – Izlaz Rakovica         18:41
22/C Sportski Centar Košutnjak Cilj 6.25 6.25 10 18:51
  II DAN TOTAL 102.24 170.56 272.80 38,97% SI
  RALLY TOTAL 204.48 341.12 545.60 38,97% SI

SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA

1 ASK SAVA RACING SCG Andrej Jereb /Miran Kacin SCG Subaru Impreza WRX Sti N/4 N/4
2 SK INTERSPEED SOFIA BG Krum Donchev / Stoiko Valčev BG Peugeot 306 Maxi A/7*
3 CITROEN SPORT TURKEY TUR Ercan Kazaz / Cem Bakancocuklari TUR Citroen C2 S1600A/6 *
4 GT RACING TEAM BG George Tanev / Rumen Manolov BG Subaru Impreza WRX Sti N/4*
5 S.K. BORILA BG Dimitar Iliev / Yanaki Yanakiev BG Mitsubishi Lancer EVO VIIN/4 *
6 ASK BALKAN SCG Dragan Simić / Aleksandar Jelenić SCG Mitsubishi Lancer EVO VIA/8 A/6
7 ASK BULGARTABAK BG Georgi Geradziev / Nikola Popov BG Mitsubishi Lancer EVON/4 *
8 OMV BG Jasen Popov / Dilian Popov BG Citroen Saxo S1600 A/6 *
9 AMSK INTERSPEED RACING TEAM SCG Čedomir Brkić / Jugoslav Tomić SCG MitsubishiLancer EVO VII N/4 N/4 *
10 CZECH NATIONAL TEAM CZ Vladimir Barvik / Roman Konecny CZ Mitsubishi LancerEVO VI N/4 *
11 ASK UNIGROUP BG Ivan Marinov / Stefan Cholakov BG Mitsubishi Lancer EVO N/4*
12 KONTRAST RALLY TEAM RUS Aleksey Matveev / Yury Mikhaylov RUS Mitsubishi LancerEVO VII N/4 *
13 STOJAN APOSTOLOV BG Stojan Apostolov / Pavlina Apostolov BG Ford Escort RSCosworth N/4 *
14 NIKOLAY ZLATKOV BG Nikolay Zlatkov / Violeta Nikolcheva BG Opel Astra Gsi A/7*
15 GEORGI YANAKIEV BG Georgi Yanakiev / Boris Ignatov BG Citroen Saxo S1600 A/6*
16 ASK ENERGETIK BG Vasil Nikolov / Oleg Stoilov BG Ford Escort RS Cosworth N/4*
17 ASK AP RACING SCG Vladan Petrović / Srđan Kondić SCG Citroen Xsara VTS N/3N/3
18 ASK BALKAN SCG Slobodan Jovanović / Aleksandar Ćuksanovski SCG Ford EscortRS Cosworth A/8 A/6
19 ASK PSTT G.A.G.A. FORD SCG Života Milić / Nebojša Jovanović SCG Ford EscortRS Cosworth A/8 A/6
20 ASK BALKAN SCG Zoran Miljković / Stanko Perović SCG Opel Astra Gsi A/7 A/6
21 AMSK INTERSPEED RACING TEAM SCG Jasminka Komljenović / Mirjana Stefanović SCGMitsubishi Lancer EVO V A/8 A/6
22 PLAMEN PANTELEEV BG Plamen Pantaleev / Svilen Panayotov BG Seat Ibiza Gti A/7*
23 CZECH NATIONAL TEAM CZ Petr Brynda / Pavel Pašek CZ Škoda Felicia Kit Car A/6*
24 ASK BALKAN SCG Velimir Jovanović / Dušan Milićević SCG Seat Ibiza GTI 16 VN/3 N/3
25 ASK FOX RACING SCG Srđan Petrović / Branko Rabrenović SCG Renualt Clio RS SportN/3 N/3
26 GEORGI GVOZDEIKOV BG Georgi Gvozdeikov / Vasko Hristov BG Peugeot 306 S16 N/3*
27 ASK STS Motorsport BG Plamen Staykov / Vasko Staykov BG Renault Clio RS SportN/3 *
28 ASK CITROEN SPORT BG Dantco Dantchov / Zlatan Iliev BG Citroen Saxo S1600 A/6*
29 ASK STS MOTORSPORT BG Julian Nikov / Stefan Kazakov BG VW Polo 16V 1.4 A/5*
30 AMSK INTERSPEED RACING TEAM SCG Draško Topalović / Aleksandar Jeremić SCG VWPolo 16V 1.4 A/5 A/5 *
31 ASK SPORT PLUS SCG Todor Stamenković / Bratislav Jovanović SCG Peugeot 106Rallye A/5 A/5
32 ASK VALJEVO SCG Andrej Jočić / Milan Vasilijević SCG Peugeot 106 Rallye A/5A/5
33 ASK SBA VARNA BG Mihail Angelov / Yonka Angelova BG Lada VAZ 21074 A/6 *
34 ASK SEVLIEVO BG Hristo Paraskevov / Detelin Hristo BG Fiat Palio 1.6 A/6 *
35 TURAL METKOV BG Tural Metkov / Teodora Popova BG Fiat Palio 1.6 A/6 *
36 ASK BALKAN SCG Srđan Višnjić / Aleksandar Reljić SCG Peugeot 106 Rallye N/1N/2
37 BMN SPEED MOTOR SPORT BG Nikolai Nikolov / Georgi Milushev BG Peugeot 106 RallyeA/5 *
38 ASK BALKAN SCG Roman Podboj / Zoran Đaković SCG Suzuki Swift GTI 16V N/1 N/2
39 ASK EKO DERO DOBRIZ BG Nikolai Kortelov / Nasko Tzonev BG Opel Corsa N/2 *
40 ASK VOJVODINA SCG Zoran Pavlović / Tihomir Gajanić SCG Suzuki Swift GTI 16VN/1 N/2
41 ASK BALKAN SCG Aleksandar Kovačević / Đorđe Adžić SCG Peugeot 106 Rallye N/1N/2
42 ASK ZEMUN SCG Ivan Matošević / Ivana Matošević SCG Peugeot 205 Gti 1.9 A/7A/6
43 MIROSLAV MARINOV BG Miroslav Marinov / Evgeni Ivanov BG Lada VAZ 2108 A/5 *
44 ASK FOX RACING SCG Boris Đorđević / Predrag Milosavljević TW/SCG Suzuki SwiftGTI 16V A/5 A/5
45 ASK ZEMUN SCG Dragomir Milenković / Žarko Kuzmanović SCG Peugeot 205 Gti 1.9N/3 N/3
46 ASK TOYOTA TEAM YU SCG Dragoslav Stanojević / Aleksandar Pavlović SCG ToyotaCelica Turbo 4WD N/4 N/4
47 AMSK INTERSPEED RACING TEAM SCG Slaviša Radojević / Miroslav Dimitrijević SCGLancia HF Integrale N/4 N/4
48 ASK MIB 74 SCG Goran Živanović / Vladan Miljković SCG Renualt Clio WilliamsN/3 N/3
49 ASK SPORT PLUS SCG Mile Cvjetičanin / Vukašin Tomić SCG Zastava Yugo 55 A/5A/5
50 ASK DIAMO BG Olga Stojanova / Stefan Gordev BG Opel Corsa N/2 *
51 ASK ZEMUN SCG Dušan Veselinov / Igor Ferenc SCG Zastava Yugo 1.3 A/5 A/5
52 AMK ZASTAVA RACING TEAM SCG Vesko Prlainović / Zoran Spasić SCG Zastava Yugo55 N/1 N/1
53 ASK GINA SPORT SCG Aleksandar Dimitrijević / Goran Stanić SCG Zastava Yugo55 N/1 N/1
54 AMSK V.R.R. SCG Dušan Kukić / Vojkan Brašnjević SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
55 ASK PETRO MAX SCG Ivan Bošnjaković / Siniša Papić SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
56 ASK ZEMUN SCG Nikola Glavonjić / Zoran Tomić SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
57 ASK MAJLA SPORT SCG Dušan Mutić / Zoran Đilas SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
58 ASK BALKAN SCG Miroslav Stanojević / Stojan Bubalo SCG Zastava Yugo 55 N/1N/1
59 ASK BALKAN SCG Jovan Rogulić / Nebojša Stanković SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
60 ASK GINA SPORT SCG Aleksandar Tanović / Aleksandar Petričević SCG Zastava Yugo55 N/1 N/1
61 ASK MAJLA SPORT SCG Marko Hofman / Jovan Jandrić SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
62 ASK SAVA SUŠIĆ SCG Mladen Đukanović / Aleksandar Mandić SCG Zastava Yugo 55N/1 N/1
63 ASK SAVA SUŠIĆ SCG Mirko Mlađenović / Željko Mijatović SCG Zastava Yugo 55N/1 N/1
64 ASK SAVA SUŠIĆ SCG Slobodan Gajić / Igor Ilić SCG Zastava Yugo 55 N/1 N/1
65 ASK PSTT G.A.G.A. FORD SCG Predrag Stojkanović / Nenad Damnjanović SCG ZastavaYugo 55 N/1 N/1

 

OSTAVITE KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here