Video: Razvoj McLaren MP4-12C

0
1890
Image
NAS SPONZOR

 

McLaren Automotive je objavio prvi od nekoliko planiranih video snimaka, koji prikazuju rad na razvoju i testiranju novog automobila.

Potpuno novi automobil iz McLarena bi trebalo će biti na raspolaganju kupcima od proleća 2011. godine. Tokom ove, 2009, godine McLaren Automotive sprovodi intezivne testove i razvoj novog modela, koji bi trebalo da pomrsi konce brojnim sportskim modelima renomiranih proizvođača.

Image

 

Film pod nazivom "Unutar McLarena: Razvoj MP4-12C" će gledaocima predstaviti novi model, kao i ambicije McLarena za potpuno novi automobil.

{youtube}NgABprlQRqU{/youtube}

 

Video materijal će prikazati:

– McLaren Technology Centar, kao i direktora MTC-a, Dick Glovera,
– Test vozača Chris Goodwina, koji podvrgava 12C ekstremnim testovima u veoma teškim uslovima,
– Način rada vodećih inženjera iz MTC,
– Testiranje prototipova na trkačkim stazama i javnim drumovima u Engleskoj i Nemačkoj, kao i testiranja na visokim temperaturama u Bahreinu.

McLaren planira da MP4 ponudi po ceni u rangu £125000 do £175,000, gde se nalaze svi ostali visoko performansni konkurenti.

Prethodni tekstRenault vraća ime Gordini iz istorije
Sledeći tekst2010 Suzuki Intruder gama
Večni entuzijasta.