Porsche SCG: 400 vozila za potrebe Univerzijade

0
2966
Image
NAS SPONZOR

Na juče održanoj konferenciji za štampu, Porsche SCG je zvanično najavio početak predaje ključeva od 400 vozila, koje će biti stavljena na raspolaganje organizaciji Univerzijade.

 

Image
 
Image
 

Prisutnim novinarima se ispred Porsche SCG obratio Generalni Direktor Porsche SCG, Manolito Vujačić:

Beograd ubrzano postaje grad sporta i mladih ljudi. Svaki dan postajemo sve svesniji da smo domaćini  najvećem  sportskom  dešavanju  u  regionu  –  Univerzijadi.  Obaveze  grada  kao domaćina  su  velike, a obaveze Volkswagena kao oficijelnog vozila, su izazovne. Naš prvenstveni zadatak je da omogućimo nesmetanu ogranizaciju i funkcionisanje svih segmenata Univerzijade. Ovo je veliki ispit prvenstveno za Univerzijadu, ali i za Porsche SCG. Do sada se ne pamti regrutacija ovolikog broja sponzorskih vozila, preko 400 automobila Volkswagen grupe,biće na ulicama Beograda u službi Univerzijade.

Image 

U protekle četiri godine, od kako je i zvanično potpisan ugovor o sponzorstvu, Porsche SCG je zajedno sa Univerzijadom bio prisutan na svim mestima koju su promovisala predstojeću manifestaciju, ali i u kvalifikacionim takmičenjima. Takođe, potrudili smo se da promovišemo i stav naše kompanije, koja zapošljava mlad i obrazovan kadar, tako što smo motivisali volontere i bili deo njihove promocije.

U narednih mesec dana ćemo svi biti pod kritičkim okom javnosti, Beograd  kao domaćin, Univerzijada kao organizor i Volkswagen kao pokretač.

Image 

Danas Univerzijadi predajemo poslednji turnus od ukupno 400 vozila. Trudili smo se da odgovorimo na potrebe Univerzijade za konkretnim modelima, tako da smo Univerzijadinu flotu formirali specijalno za ovu namenu.

Sva vozila koja su na korišćenju kod Univerzijade ćemo prodavati preko naše firme Weltauto, koja se bavi prodajom polovnih automobila. Pretprodaja počinje odmah, a vozila se preuzimaju posle Univerzijade. Cene i detalji su dostupni preko Weltauta, do kraja nedelje i na zvaničnom sajtu www.weltauto.rs.

Nadam se da će se saradnja nastaviti na obostrano zadovoljstvo kako na poslovnom tako i na sportskom planu."

Izvor: Porsche SCG PR

Prethodni tekstRenault Srbija: Nagradna igra Renault Happy Hours
Sledeći tekstU Brazilu predstavljena Honda CB300R
Večni entuzijasta.