SpeedART SP81-CR

0
1269
13speedart_cayman0.jpg
NAS SPONZOR

Tjunerska kuća SpeedART predstavila je paket unapređenja za Porsche Cayman S, pod imenom SP81-CR. Vizuelne izmene su upadljive, a tehničke modifikacije su umerenije. 


Paket je sličan onom koji je namenjen modelu Boxster S. Prednji spojler je spušten i ugrađen je novi zadnji branik sa difuzorom. Zadnje krilo je podignuto i postavljeno na nosače standardnog spojlera, a detalji od karbona na vratima zajedno sa plavom bojom u dva tona kompletiraju vizuelne prepravke.

13speedart_cayman1.jpg
13speedart_cayman2.jpg

Ugrađeni su kovani ultralagani aluminijumski naplaci od 20 i 21 inča marke LSC, a automobil je spušten zahvaljujući novom kompletu opruga. Prva faza modifikacija podrazumeva povećanje snage motora za 9KS i 25Nm, a druga za 30KS i 30Nm kroz kalibraciju ECU jedinice i zahvaljujući potpunoj preradi izduvnog sistema.

13speedart_cayman3.jpg

Obrada je kompletirana potpuno novim dizajnom enterijera. Postoji veliki broj opcija i varijacija za izgled i opremljenost kabine, uključujući kožu i alkantar. Više detalja o performansama ovog automobila biće poznato uskoro na trci tjuniranih automoboila na Hokenhajmu

Prethodni tekstHet trik Lorenzo-a na Mugellu
Sledeći tekstOsvežena Nissan Micra