Fiat je objavio fotografije enterijera nove generacije Fiat Pande. Po onome što se može videti jasno je da će super kompakt klasa dobiti jednog ozbiljnog igrača, koji će pored tradicionalno zanimljivih voznih karakteristika ponuditi i veoma kvalitetan enterijer.
Komfor na nivou većih vozila će biti dostupan putnicima i unutar nove Pande. Inženjeri su naporno radili kako bi omogućili odlične karakteristike u ključnim oblastima: komfor, vozačka pozicija i pristupačnost.
Nova generacija, takođe, nudi povećanu visinu (napred +7mm, nazad +4mm), kao i povećanu širinu (napred +26mm, nazad +5mm). Zahvaljujući tankim sedištima omogućen je lakši pristup sedištima (napred +23mm, nazad +6mm).
Zapremina prtljažnika je 225l, odnosno 260l ukoliko se zadnja klupa pomeri ka napred. Preklopljena zadna sedišta povećavaju zapreminu prtljažnika na 870l (+10l i +36l u odnsu na prethodnu generaciju). U unutrašnjosti automobila se nalazi čak 14 različitih pregrada i pretinaca za odlaganje sitnica.
Ukupno gledano, kompletan enterijer je dizajniran kao jedinstveni, udobni prostor koji će obezbediti komfornije i prijatnije putovanje kako za odrasle, a tako i za decu
