Super sportski automobil dizajniran i projektovan na Novom Zelandu nosi ime po šampionu F1 iz 1967. godine, Denny Hulme-u. Serija je ograničena na 20 komada.
Koncept CanAm je prvi put bio predstavljen 2006. godine, a za serijski model se od kupaca očekuje da uplate depozit u vrednosti o 10.000 GBP, a za uzvrat će imati priliku da vide automobil pre javnosti, koja će ga videti na Goodwood Festivalu Brzine 2011. godin. Oni koji nakon toga budu želeli, će moći da poruče automobil čija će cena biti 295.000 GBP, a isporuka će biti od jeseni 2011. godine.
Proizvođač opisuje ovaj auomobil kao „Formula 1 u kombinacijisa dramatičnim dizajnom, vrhunskom izradom i izvanrednim voznim karakteristikama."
Za pogon je zadužen standardni izbor svih maloserijski proizvođača: GM „small block". 7,0 litarski V8 proizvodi 592KS i 600Nm. Serijski se isporučuje sa manuelnim menjačem, dok će sekvencijalni biti opcion.
