Generalno sam lenj - sakloni Bože, tako da ako mora da operem kola to radim preko one stvari, pretandrljam čisto da baš ne bude nečitljiva tablica i to je to. Iako imam i garažu i priključak za vodu i sve što treba, ja opet oteram kola u perionicu gde mi za 700 kinte batica opere kola, a ja ne mrdnem prstom. Za cenu perilice, mogu da oteram kola 20 puta što u praksi znači jedno 5 godina u mom slučaju. Nisam siguran da li je ovo dobra kupovina jer to znači da će onda sigurno da bude pritisak da se kola više ne teraju u perionicu što je pomalo medveđa usluga.

Sa druge strane, mene cela akcija sa perionicom smara jer mora da odem i da čučim tamo čuku vremena ili da ostavim kola pa posle da se vraćam, što ponekad zaboravim, pa onda ostanem bez kola uveče i tako... U svakom slučaju, teška priča

Uglavnom, povremeno u Metrou bude popust za Karcher perače, ali tu sad opet ima gomila modela sa beskonačnim varijacijama litri, kubici, prskalice, adapteri. Trenutno nude K3 Full Control koji je ~140E, a koliko sam pogledao brošuru čini se da je otprilike ono što mi treba - treba da operem jednom u dve nedelje auto, bicikle ponekad i verovatno motor ponekad (ako ga uopšte i kupim). Dodatno bi mi trebalo da ispuškiram test automobile jer i često umusavim pre nego ih slikamo, tako da ima i taj momenat.

Ima neko sa iskustvom oko ovih stvari?