Results 1 to 2 of 2

Thread: DTM Istanbul 30.9 - 2.10

  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default DTM Istanbul 30.9 - 2.10

    Neki od vas znaju da planiram da idem u Istanbul krajem meseca na DTM trku. Nekoliko ljudi me je vec i pitalo koliko bi to kostalo i slicno, pa sam danas zvao rentakar da vidim kakve su pare u pitanju.

    Grubo gledano kombi za 7-8 ljudi, gorivo i putarina bi okvirno kostali oko 800e, dakle za 8 ljudi cena je po 100e. Na to treba dodati cenu Turske vize - 10$, cenu karte za trku - oko 10e i spavanje u hotelu - oko 20-30e.

    Ne znam koliko se kome ide na ovakav dogadjaj, ali to je jedino sto je od nekog znacaja u kalendaru tokom narednih mesec - dva, a da nisu potrebne vize za tako nesto. Cena je beznacajno visa ukoliko je u pitanju 7 putnika, tako da se i dalje isplati ici velikim Opel Vivarom.

    Polazak bi bio negde u petak oko 17h, a dolazak u Bg negde u isto vreme u ponedeljak, tako da ko radi prakticno treba da uzme jedan slobodan dan. Nisam siguran da ce se stici na subotnje kvalifikacijem, to je jedan od propusta, ali da bi komforno stigli i na njih, potrebno je da se auto uzme jos jedan dan sto je dodatnih 150e - po meni nepotrebno, mada se sve moze izmeniti.

    Procene za corbu i putarine su ugrubo iz glave, moze da se dogodi da bude +/- 10e. Ako bude dovoljno (ili uopste) zainteresovanih, lako se okrene AMS da vidim detalje za pare.

    Ima li koga?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #2
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default uh..

    to sve zvuci jako dobro. i svaka cast za cim oko prevoza i svega. ja jedino sto mogu da kazem sada je da nisam siguran...

    [Only registered and activated users can see links. ]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •