Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Alarm i lavlja kandza

  1. #1
    Junior Member kVu's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7

    Default Alarm i lavlja kandza

    da za*ebemo reklame i ostala s*anja (oprstite na recniku), ali postoji li neko kome su uspeli ukrasti auto a da je pritom imao LK na volanu... ?

  2. #2
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Pa naravno da postoji!!! Lavlja kandza iako je prilicno dobra ipak nije svemocna!!! Sem toga ako se lopov zainati nista ga ne moze spreciti.Doci ce, odslepace kola i u nekoj garazi skinuce kandzu bez zurbe!!!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ja znam za dva primera koja su oba pomalo ekstremni. Takođe ni jedna priča nije iz prve ruke.

    1. Pasat nekog glavonje iz DB-a. DoÅ¡la ekipa sa kamionom i odnela auto sa sve kandžom, alarmom, ručnom povučenom.

    2. Audi A6, zakačili sajlu za kuku i otkinuli ceo volan sa sve kandžom. Ne znam kako su ga tačno odneli, zahtev za otkup je stigao posle nekoliko dana...

    Dakle, rekao bih da nije svemoćna, ali ih toliko ometa da im se viÅ¡e isplati da je zaobiđu nego da je skidaju. Å*to će reći zezaće se sa time ako su baÅ¡ neka posebna kola.

  4. #4
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Sve je moguce skinuti, ali je glavno pitanje ZA KOLIKO?
    Recimo Italijanski Bulock pedal stop, po specifikaciji garantuju da se ne moze skinuti brze od 22min. Ozbiljni Italijani su svesni cinjenice da se sve moze iseci, razvaliti, procesljati i da nijedna mehanicka sprava nepruza 100% zastitu. Tako i Lavlja Kandza sigurno moze ali je pitanje koliko brzo i da li se lopovu isplati toliki rizik, jos ako pri tom predhodno mora alarm da deaktivira.
    Ja recimo imam samo pejdzer alarm zbog muzike, jer golfovi 2 se vishe toliko ne kradu, sto je dovaljna zastita za muziku i auto jer golfovima se uglavnom "bave" lokalni narkici, a alarm je dovoljna zastita za njih.
    Po meni idealna kombinacija je alarm/kandza + jos neka mehanicka sprava. Samim tim ce zaobilaziti tvoj auto jer ima mnogo drugih manje obezbedjnih koji nude isto.

    poz.

  5. #5

    Default

    Mislim da LK nije pametno resenje i to :
    1 Tezina koja je jako velika a nema potrebe za tim.
    2 Slaba brava cini mi se koja se lako ceslja odnosno samo jedvostrana
    Bolje je neka brava za menjac jerbo nema cimanja i nosenja i zauzimanja mesta. i mnogo se lakse manipulise

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    za volanom!
    Posts
    25

    Default

    Kupio sam Ford Fiestu i hteo bih da stavim neki alarm. Svi mi kazu da kupim Lavlju Kandzu i to cu isto uraditi, samo sto sada nemam pare za oba pa sam izabrao da stavim alarm.

    Da li postoje neke preporucene marke i ne sta bi trebalo da obratim paznju. Da li imate nekog dobrog majstora za alarme?

    Pozdrav.
    F1 je neopevana dosada - gledajte WRC!

  7. #7
    Member Borko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    BGD
    Posts
    81

    Default

    U Rifata Burdzevica 96 na Zvezdari,"Laser electronics" iliti Dragan Alarm.Imas sve i muziku i alarme,odlicni su majstori.
    Evo ti i tel.:011/414-925
    ZA SEKUNDU BRZI!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    za volanom!
    Posts
    25

    Default

    Hvala na savetu, tamo sam ugradio alaram, cak sam i zamenio neku bezveze muziku koju sam dobio uz kola za MP3 pionir. Super, svaka preporuka.
    F1 je neopevana dosada - gledajte WRC!

  9. #9
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Ma Dragan je super majstor, nama je "alarmirao" i "ozvucio" ceo vozni park!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NS/SU
    Posts
    13

    Default

    Jel ima neko iskustva sa zederom? Jel ugradjivao neko u svoja kola? Jel vredi? Pozdrav

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •