Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 71

Thread: Sevidž Giz radovi

  1. #41
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ček bre, znam da si okačio ZL1 na ringu i nisam mogao da nađem na forumu.

    Strašan auto, vidiš po turbovskom da zabrinutost postoji. Ja sam ubeđen da ovo komotno može da drži tempo sa GT3 mašinama, možda je lošiji na aerodinamici i težini, ali mislim da ima dovoljno viška snage da to kompenzuje.

    I lepo kaže turbovski onaj dasa što tera mašinu po ringu je mnogo ljut, kad ušaltuje po dve-tri naniže...brutalno. Doduše ne čujem međugas, ne znam jel mašina sama to radi.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #42
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Na vajber grupici sam poslao, evo sad sam okačio i u Ring temu.

    Auto za koji zaista treba formular za preuzimanje odgovornosti.
    Straobalan ali istovremeno vrlo jednostavan, jednostavan u smislu da može izaći na ferku 991 GT3 mašini za 70k USD (duplo manje) i da se nisu trudili da u po svaku cenu ubace najskuplje i najlakše materijal koji u 99% slučajeva služe za PR hvalisanje i poskupljuju izradu. Pride ručna šalterica, gde ćeš veći užitak. Nije ni čudo što Type R ne titra Turbovskog, znao je šta stiže.

    He who loses control, loses.

  3. #43
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    E baš to. Za te pare koje ide (ja sam mislio da je oko 100k USD), konkurencija nema šta da traži po bilo kom aspektu, osim možda po pitanju prestiža.

    Što se tiče CTR, ja ne razumem što bi bilo ko u SAD uopšte razmatrao bilo šta od evropskih hečbek zujalica kad tamo ima mnogo zanimljivijih mašina da se probere u V6 i V8 asortimanu.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #44
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Meni iznutra i dalje deluje tragicno, kao neki hech od pre desetak godina. Spolja vristi pojavom, u toj meri da i ctr deluje konzervativno.

    Fascinantno je sa druge strane da ovaj kamion ima onakvo vreme na Ringu, bas razbija tabue o americkim automobilima.

  5. #45
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Da citiram Turbovskog po piyanju tabli i mlatimudije: "Uuuuu... my racecar has infotaiment system"

    Inviato dal mio thl 4000 utilizzando Tapatalk

    He who loses control, loses.

  6. #46
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Meni je taj čovek totalni hit. Kao i sevidž, uopšte nije opterećen markom, samo što je još manje politički korektan zato što ga nešto baš briga.

    Meni unutra nije tako strašno, ona grba ispred vozača je malo nesrećna, ali sem toga ne vidim neku posebnu gadost. Sad kad su svi krenuli da guraju ekrane, uskoro će da se kola porede koji proizvođač ima lepše templejte na svom storu.

    Sedneš u 650ks i koliko, preko 800NM...ko ima vremena da gleda u displej, alal mu ćufte. Ja bi verovatno sve vreme bio u suzama - što od sreće, što od straha, što od brojke koju mi je murija upravo izmerila.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #47
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Gari odaje utisak da ga baš briga šta će i on sam da misli na svoje mišljenje.
    S obizrom na aktuelne trendove umetanja svega na dodir meni tih 10 godina starosti na koje se VIP zgražava deluju kao plus. Ventilator-prekidač, klima - dugme, stanice-dugme, glasnoća-dugme, modovi-dugmići i vrhunac zaseban ekrančić za tempearturu iznad dugmeta na okretanje kojim je podešavaš. Ali generalno koža, alkantara, soft touch tabla... modni trendovi prolaze funkcionalnost ostaje.
    OK postoje i oni kojima je afrodiziajk podešavanje smera duvanja ventilacije putem milujućeg ekrana... ne osuđujem.

    He who loses control, loses.

  8. #48
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Izmestio sam Sevidž u poseban tred, ako ga Kris Haris zaslužuje, zaslužuju ga i ova dva čoveka.

    Pred NG su napravili Q&A strim gde su u oko 2+ sata programa rekli šta misle, šta i kako rade. Zaprepašćujuća je količina sličnosti između našeg i američkog položaja medija koji nisu mejnstrim, a nisu ni previše politički korektni.


    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #49
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default



    Koga zanima, mašina je trenutno izložena u Delta Sitiju, doduše u nešto manje atraktivnoj, sivoj, boji.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #50
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ja jutros videh da je odvoze?

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •