Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: SEAT Cupra / FR promocija na stazi Navak

  1. #11
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Tako, 210-220. To kočenje je sigurno ubrzalo ključanje kočionog ulja, pošto ga tu spustiš na 50-60.

    Kupre su stvarno moćne sprave, mada je i Kupra poskupela. Porsche nudi Cupra 300 hečbek za 34,5k što je prilična skupoća za pre neku godinu kad je taj auto bio oko 30. Dodaš 500E za boju i eto te na 35. Za Seat. Sad, ako ćemo iskreno, auto ide ko raketa, tu dileme nema. Plus što sa tim automobilom na Navaku možeš tako da nagrdiš nekog ozbiljnog vozača u RS265 samo uši da mu bride.

    E da. Doplata za ST 4Drive je oko 2k. Na to dodaj još 3,5k za performance paket (brembo + 19 + džidžabidže) pa još dodaj 1k za Mišelin Kup gume. Dakle, mašina koju sam ja tero je 40+ opušteno. Kad pogledaš da ti za 24k stiže Fokus ST za 250KS - mnogo skupo igranje. Sa druge strane, GolfR košta 50+ lagano, tako da mu sa te strane gledano dođe jeftino. Ili ako gledaš u odnosu na A45 za ~60k.

    U svakom slučaju, auto je neprijatno brz. Što je najluđe, ti sad sa tim karavanom apsolutno nemaš nikakvu ideju da si u nekoj žustroj mašini. Dok ne potopiš gas i ne ukapiraš da to što se brzo kreće na desno nije obrtaljka nego brzinomer.

    I još jedna servisna informacija. Ona Kupra 290 što je bila u salonu dugo vremena je sada registrovana pa su joj skinuli cenu na 29.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #12
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Znaci bolje umesto tog paketa gde dolaze brembo, potrosis tih 3.5 k na nesto sto moze preziveti stazu. Naravno, to su verovatno neke cvilece, koje pocinju da koce tek posle dobrog zagrejavanja.

  3. #13
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Iz dosadašnje prakse, stvarno nemam pojma šta je tebi bolje

    Kočnice nisu cvilele, ni malo. Ove moje ATE pište ko da vozim GT3 mašinu.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #14
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Sto je najbolje ne znam ni ja

    Jesi pokusao da iskljucis elektroniku? u kom modu je bio auto? sport? Da nije bio u nekom comfort modu pa je dsg kasnio

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •