Jos jedna starudija na mojoj meti. Fokusirao sam se na Cupru 2 i FR, ali nekako mi se opet namece luda ideja da pokusam jeftino da pazarim ovu i vratim je u zivot.

Trenutno najveca nedoumica zasto je auto u toj meri napala korozija, posto se to ne navodi kao bitan problem za ovaj model. Deluje kao da je zbog neke havarije dugo stajao.

Zadnje kocnice najbolje svedoce o tome. Plocice imaju debljinu novih, ali su diskovi dezintegrisani od korozije.

Svi delovi trapa su napadnuti korozijom, deluje bas ruzno.

Auto je saren, jer se zuta inace navodi kao problematicna i sklona da izbledi. Meni najmanji problem.

Ono sto me najvise interesuje jeste stanje motora, turbine, creva i slicno. Na leru lepo radi, nema nikakvih propratnih zvukova, enterijer je ocuvan.


Trenutno je cena 5200 na oglasu, ali ako bih mogao da spustim blizu 4k, mozda bi i bilo racunice pozabaviti se autom.

Prethodno bih naravno pogledao auto sa pomenutim serviserom iz porschea, cisto da mogu zaista navedem argumenta za spustanje cene.

[Only registered and activated users can see links. ]

[Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]