Matori je konacno odlucio da penzionise svoj odltajmer. Verovatno ne bi, ali oni i dalje ubiju po 10k km godisnje.

Sad ja koristim priliku za raznu kombinatoriku, posto moja supruga vec duze izrazava zelju da sedne za volan. S obzirom na uslove u kojim parkiramo vozilo i njeno (ne)iskustvo, nekako nisam rad da joj dam kljuceve accorda. Neka ideja je da njima uvalim accorda posto putuju dosta van grada, a da mi uzmemo neki hech dok se doticna ne uvoza.

Svasta sam vrteo od varijanti i vrtim i dalje. Najgore sto su svi parametri fleksibilni.

Prva zelja je bio i ostao Civic EP, ali je broj restilizovanih varijanti u sport paketu jako redak, vise se moze naci ferarija na nasim oglasima. Pojavi se pokoji iz uvoza, ali mahom su svi 1.7 dizel. Razlozi su svima jasni.

Primer sport opreme, ali dizekle, koja ne dolazi u obzir

[Only registered and activated users can see links. ]

Druga zelja je bio jazz, ali mi se takodje ne svidja pre restilizacije, a ovaj posle (2009+) je redak i cena mu je shodno tome jaka.

Na spisku adekvatnih ie i swift, pa cak i C2, iako su oba na zacelju zbog prtljaznika. Verujem da ce potreba za vecim prtljaznikom uskoro opasti, ali narednih godinu, dve ne bih da se stiskam.

Napristupacniji su naravno 206 gti, rc, starije ibice kupre, swift sport ali se svaki put pljesnem po obrazu kad na to pomislim

U principu trazi se benzinac, hecbek, 2003+ do 4,5 k.

U principu, vodicu temu vise kao dozivljaje macka tose, a vi pod*bavajte ako vidite da sam skrenuo u corskokak. Da li sam zaboravio neki dobar auto?