Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 107

Thread: Honda Civic EP1 2004

  1. #1
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default Honda Civic EP1 2004

    Matori je konacno odlucio da penzionise svoj odltajmer. Verovatno ne bi, ali oni i dalje ubiju po 10k km godisnje.

    Sad ja koristim priliku za raznu kombinatoriku, posto moja supruga vec duze izrazava zelju da sedne za volan. S obzirom na uslove u kojim parkiramo vozilo i njeno (ne)iskustvo, nekako nisam rad da joj dam kljuceve accorda. Neka ideja je da njima uvalim accorda posto putuju dosta van grada, a da mi uzmemo neki hech dok se doticna ne uvoza.

    Svasta sam vrteo od varijanti i vrtim i dalje. Najgore sto su svi parametri fleksibilni.

    Prva zelja je bio i ostao Civic EP, ali je broj restilizovanih varijanti u sport paketu jako redak, vise se moze naci ferarija na nasim oglasima. Pojavi se pokoji iz uvoza, ali mahom su svi 1.7 dizel. Razlozi su svima jasni.

    Primer sport opreme, ali dizekle, koja ne dolazi u obzir

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Druga zelja je bio jazz, ali mi se takodje ne svidja pre restilizacije, a ovaj posle (2009+) je redak i cena mu je shodno tome jaka.

    Na spisku adekvatnih ie i swift, pa cak i C2, iako su oba na zacelju zbog prtljaznika. Verujem da ce potreba za vecim prtljaznikom uskoro opasti, ali narednih godinu, dve ne bih da se stiskam.

    Napristupacniji su naravno 206 gti, rc, starije ibice kupre, swift sport ali se svaki put pljesnem po obrazu kad na to pomislim

    U principu trazi se benzinac, hecbek, 2003+ do 4,5 k.

    U principu, vodicu temu vise kao dozivljaje macka tose, a vi pod*bavajte ako vidite da sam skrenuo u corskokak. Da li sam zaboravio neki dobar auto?

  2. #2
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Alfa 147, 159?
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  3. #3
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Dobro, ne moras odmah 159 mi ne lici na hecbek.

  4. #4
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,708

    Default

    Ako se kupuje kao 2.auto u porodici + zivish u sirem centru Bga(citaj uske ulice i parking ) preporucujem da ozbiljno razmislish o Sviftu.
    Model 2010god 1.2 9.4ks koji smo mi imali je bio perfektan za grad, trosio je prosecno 6.7L/100km (ali vecinom NBGD otvorenije voznje), ubrzavao do 80kmh odlicno,
    ali ono sto bi se tebi najvishe svidelo je sto je izazivao osmeh svaki put kada bi trebao da ulazi u krivine ili ide levo/desno uskim ulicama.
    Meni licno najzabavniji "obican" auto za gradsku voznju i mputeve tipa Kosutnjak, Debelo Brdo itd...
    Model koji smo imali je bio sa vrhusnkom opremom za B klasu automobila, a mislim da ne drzi cenu puno zbog toga, pa kada se pojavi na oglasima uz dobro cenkanje moze biti odlicna kupovina.
    Gepek nama nije bio problem dok nisu dosla kolica za 2 bebca, to nam je tada i bio jedan od razloga kupovine Clia.

  5. #5
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Kod nas u firmi od 10 automobila dva Swifta pa ti vidi...

  6. #6
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Mislim da Swift ima puno prostora unutra, na baš kao jazz ;-) pa, s obzirom da imate veći auto i ne treba vam veliki gepek. Jedino ostaje ona priča oko mjenjača i sl. ali to će bolje zmaj ;-)

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  7. #7
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #8
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  9. #9
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Sad sledeci ce stavi kupru od 10k.

    Ne svidja mi se dzez taj pre restilizacije. Nekako mi je bas mini kombi pozadi.

  10. #10
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    dobre de
    imas takvog junka kliko hoces ...

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •