Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 107

Thread: Honda Civic EP1 2004

  1. #41
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    OK, povedi nekog majstora sa sobom neka pogleda da nije olupan pa ispravljan, to sam hteo da ti kažem.
    I po volanu se vidi da je prešao bar duplo više.

  2. #42
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Volan deluje kao da je presao 300 hiljada, a bubrezi kao da je presao 160k recimo. Gledao sam druge ino oglase I izgleda da je volan na nivou kvaliteta citroena. On se ljustio rapidno pa sam kupio drugi.

    Ne zaludjujem se ja da je Tacna kmtraza, meni odgovara I da je presao 190k, ali ostatak vozila ne govori da je presao toliko.

  3. #43
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    nisam ni ja razumeo iz prve...
    mislio da otvaras "dedicated" honda sljivik plac
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  4. #44
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Jeste, deluje tako

    Stariji sljivik radi ono za sta sam ga zamislio. Gospodja svako vece glumi night rider-a, vozi gde god idemo, I neka poslednja faza je da je naucimo I da parkira posto to nije ponela iz skole. Ja se povremeno izdivljam I zasad izdrzava.

    Ovaj sivik ide matorom, posto jos uvek dosta prelaze I deluje mi kao zlatan presek onoga sto mu treba. Ne mogu da zamislim nijedan drugi model koji bi vise odgovarao.

    Na kraju, ono sto cu do kraja godine da odaberem kao prevozno sredstavo na srednji rok, sigurno nece biti Honda, tako da sa te strane mozes da budes miran

  5. #45
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ti baš lično doživljavaš sve to. Kola su jako jeftina za Hondu tog godišta i kilometraže. Ako je tebi to okej što si video, kupuj.

    Ovo je prvi put da sam video razumnu cenu Hondi, a da auto izgleda korektno. Inače bih te pitao šta si zapeo za Hondu, al za ovu kintu verovatno nema baš mnogo zanimljivog da se probere. Za te pare sigurno ne bi mogao da kupiš Svifta
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #46
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Pa nisi se izjasnio matori je lutao od ne bih nista skupo do svidja mi se ibiza 2012 za 6 i kusur hilj evra. Tako da sam mu valjda prekratio dileme

  7. #47
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Voleo bih da nisam u pravu, ali ne znam kojom magijom bi C segment u IT za 13 godina prešao 109k, jedino ako nije izašao iz neke Padove ili sl.
    Ako bude trebalo ispeglaš tu limariju i spremiš 600-700€ za generalnu (pošto svaka starija Honda izgleda traži generalnu), 200-300€ za neke sitnice, 200-300€ za gume i 200€ za registraciju.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  8. #48
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Mnogo ti to sabloniras. Nema apsolutno potrebe za peglanjem i farbanjem. Taman ima toliko ogrebotina koliko treba protiv uroka. Ko bombonica izgleda.

    Gume su nove iz perspektive mog matorog. Za motor se nadam da nece trositi znacajno ulje, ne odaje takav utisak.

    Od ulaganja znam da je procurela manzetna na homokinetickom desno i lupka nesto.

    Inace, ova cena je tipicna za modele pre ristajla. Pominjem to jer su ovi drugi retki i imaju dosta kvalitetniji i lepsi enterijer. Sedista su odlicna. Menjac lepo ide kroz brzine, bas mi se svidja. Kvacilo malo skripi, ali lepo hvta i nije tvrdo. Servo je jak, a ne cujem nikakvo lupkanje letve, sto im je slabost.

  9. #49
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Ostavljaš peta vrata onakva?
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  10. #50
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Dule to moze da ispravi za 20 eur. Samo malo ulubljeno. To je jedino ulubljenje. Cini mi se da ima jos jedno malo i to je to.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •