Page 7 of 20 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 197

Thread: Endurans 2017

  1. #61
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ajoj, ja tek sad vidim sta se desilo. Kakav rasplet.

    Nego f488 je prelep auto, nisam mislio da moze bolje od 458 al ova sprava izgleda neverovatno.

    Drugo gt3 masine tako kasno koce da to nije normalno. Na kraju cejsa koci na 50-60m pr3 krivine, a imaju sigurno blizu 300. Videh da je maksimalna nesto 280-290 zaboravoh brojku al sve jedno.

    Dežuram sa mobilnog
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #62
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    BMW objavio spisak vozača koji će pilotirati M6 GT3 mašinama na 24h Nurburgringa

    Tu je DTM šampion Marco Wittmann uz kolege iz BMW DTM timova Bruno Spenglera, Maxime Martina, Augusto Farfusa, Jörg Müllera i Tom Blomqvista. Iz IMSA će se pridružiti Richard Westbrook, Martin Tomczyk, Alexander Sims, Kuno Wittmer, Jesse Krohn i John Edwards.
    Tu su još i čovek koji je brz u šta god ga stave Nicky Catsburg, Šampion Renault endurance serije Markus Palttalla, Šampion formule E Antonio Felix da Costa, Jens Klingmann, Tom Onslow-Cole, Marc Basseng i Philipp Eng dok iz Audija dolazi Timo Scheider.

    Schubert Motorsporta i ROWE će imati dve mašine dok će Šnicer imati jedno vozilo.

    U suštini mogu sami da naprave šampionat da se smrzneš za gledanje ali trka traje dok neko ne mahne kariranom zastavom.

    He who loses control, loses.

  3. #63
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Kadilak pojačava prisustvo u GT3 klasi u Pirelli World Challenge-u pošto su braća Taylor uvršteni kao vozači ATS-V mašine (V6 twinturbo) u predstojećoj sezoni na glavnim, SprintX, trkama PWC-a.
    Predpostavljam da ako guraju Kadilaka u GT3 da će Korveta sa centralnim motorm, ako bude, ići za GTLM; Kamaro je u GT4 sa V8 6,2l koji je jeftin za održavanje. Sad samo da se ne pretegnu

    He who loses control, loses.

  4. #64
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Gianmaria Bruni nakon 10 godina raskinuo sa Ferrari-jem zarad prelaska u Porsche ali, uvek ima ali, Žabari su pokrenuli neku klauzulu kojom mu zabranjuju da u 2017 bude konkurencija u drugim mašinama ali mu dozvoljava testiranja. Obzirom da Ferrari nema predstavnika u LMP2 klasi ne bi me čudilo da italijan brzo nađe angažman za LeMans.
    Upražnjeno mesto u 488 u WEC šampionatu će popuniti Alessandro Pier Guidi.

    IMSA pred Sebring test napravila novi BOP koji će usporiti DPi mašine Konkretno kadilak kome je redukcija povećana aa baš velikih 1,5 mm a rezervoar smanjen za 7 litara dok su mazdama i NIsanima revidirani pritisci turbina. Takođe je počela i nabavka LMP3 mašina, prvi se ponovio Performance tech motorsport, pobednici ovogodišnje 24h Daytone u PC klasi, testove je već krenuo da radi šampion Formule 4 Andres Gutierrez

    Nissan objavio da je zamena za GTR3 mašinu već na putu i da će biti spreman za sezonu 2018. kozmetički će to i dalje biti GTR ali sa značajnim promenama

    He who loses control, loses.

  5. #65
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Au, Brunija su drmnuli. Al je Porše odrešio kesu, tačno se vidi da je kriza VW grupe shvaćena na različite načine. To je ta ravnopravnost - neki će preživimo, neki će izginete. Bruni ima blokadu do jula 2017, tako da će da propusti LM24 što sigurno znači da će da tera neki ProAm ili LMP2 sa Vantorom, Rastom i još nekim tako manje poznatim

    Ne znam da li kroz BOP mogu Mazdama da pomognu da ne crkavaju
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #66
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Kad neće sami da olade sa bustom morala vlast da uskoči

    He who loses control, loses.

  7. #67
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default 2017 LM24 spisak posada

    LMP1 - 6 komada


    LMP2 - 25 komada


    GTE PRO - 13 komada


    GTE AM - 16 komada
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #68
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Kornely motorsport boje za Blancpain sezonu 2017.
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Hrabro nema šta

    He who loses control, loses.

  9. #69
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Kevin Estre u GTE pro poršeu za WEC umesto Brunija do naredne sezone kada Italijanu ističe zabrana vožnje stoga vozi u paru sa Michael Christensenom. Prilično mlada postava za razliku od mašine #91.

    He who loses control, loses.

  10. #70
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Umesto Audija, ulogu isporučioca službenih vozila preuzima BMW.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Valjda Bruni do pola ove sezone u blokadi, mislim da posle le mana može da vozi za Porše?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •