Propustih prvi navak, zbog brojnih razloga, izmedju ostalog zbog problema sa vibracijama. Mislio sam da je nesto sa poluosovinom, ali se ispostavilo da je pukla neka oprugica izmedju menjaca i poluosovine. Sta je i cemu sluzi blage veze nemam. U svakom slucaju resen problem.

Odradili i zamenu letecih lezajeva preventive radi. Eto i preventive ima kod Srba, ko kaze da nema. Lezajevi su opet NDC. Nasut opet total 10w50n rejsing bato.

Za kraj zamenili i plocice na lepim dvoklipnim klestima sa legenda. Plocice su neke standardne nissin, ali meni radi posao iako je cena besmislena. Ali hajde, da sam pokusao da dovezem neku rejsing plocicu tek bi onda bilo papreno. Ne znam da li ovi sto valjaju gulfer imaju nesto za moja klesta, mada sumnjam.

Sledeci navak je 12.5 pa se nadam da cu se organizujem za isti. Ostalo je takodje da se nadam da se gremlini sa vtec nece ponoviti. Ako se to desi ceka me akcija pretresanja instalacije.

[Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ][Only registered and activated users can see links. ]