Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22

Thread: kupovina A6 ili 520ili 525 ili ?

  1. #21
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Ah... kada ne postoji jedinstveni identifikacini broj kojim bi proizvođač obeležio svako vozilo i pomoću kog bi bilo moguće izvući svakakve podatke jedan od kojih bi bio mesto proizvodnje

    Nekada pomislim kako bi nam bilo dobro samo da rukovodeći kadar države i ustnova im ponekada upotrebi mozak... i onda padnem u depresiju

    He who loses control, loses.

  2. #22
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    410

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Nemam pojma, ne bavim se Å¡pedicijom. Meni je sumnjivo da EU birokratija neće da izda neki papir, a da je taj papri joÅ¡ uvek validan.

    Da sam ja loÅ¡mi, ja bi lepo kuc kuc kod nekog Å¡peditera i kažem - oću kupim kola ova (pokažeÅ¡ na mobilnom auto u nemačkoj). Koliko to para FCO Beograd? Ako se ne isplati, nikom niÅ¡ta - odeÅ¡ kupiÅ¡ kod batice u Bavariji koji isto tako uvozi, samo zna da izda taj dokument. Å*kola je vazda morala da se plati.

    I to je opcija, gledam ovih dana sta ima po lizing kucama preko. Otezavajuca okolnost je svakako sto ce za sad morati da se plati carina dok pre nije morala. Tu onda dodjemo na isto, kao i sto ima trenutno u ponudi bez placene carine...

    Gt nisam ni gledao kontam da je skup shodno ruznoci.) Sad cu da vidim koje su im cene.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •