Page 86 of 103 FirstFirst ... 3676848586878896 ... LastLast
Results 851 to 860 of 1026

Thread: Zanimljivi polovnjaci

  1. #851
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    aaa nisam video, ja tražio u opisu a ono odmah pored fotke.
    Atest je nekih 7-8 hiljada, ali baš atest. Pitaj ga da li možda ima atest (upisan gas u saobraćajnu) ali nije odradio reatest (pregled na 5 godina) on je duplo jeftiniji. AKo uopšte nema atest pitaj ga kada je ugrađen i da li ima sve potrebne papire za atest: papire od isparivača, papire od boce i od multiventila. Ako ima sve to onda atest ide realtivno brzo i bez problema. Ali pošto vidim da ima nosač filtera gasne faze rekao bih da samo treba odraditi reatest. Problem je ako je ugrađen po kupovini a do sada se vozio bez atesta, nije pravne prirode već zbog toga što bi to onda značilo da je boza stara već 5 godina a boca se mora menjati posle 10 godina. U slučaju da je boca stara imaš luft za obaranje cene za cenu nove boce i zezancije

    mada ti je bez atesta realno premija, ima gas bez atesta u vozilu u kojem je ili dizel ili direktno ubrizgavanje plus se ne vidi mesto za punjenje gasa. Ideš voziš ne jebavaš se sa državom a registraciju obavljaš u nekoj agenciji na obodu BG-a
    Last edited by bruyoni; 4th February 2017 at 21:55.

    He who loses control, loses.

  2. #852
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ovaj fr mi na fotkama deluje jadnjikavo, sedista su ocaj.

  3. #853
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    znam da nije direktno ubrizgavanje, ali baš retko pliniraju bilo šta od turbiranih motora pa nemam pojma kakva je tu situacija.

    što se tiče opreme, opel je uvek glumio vw pa su čak i prilično jake opreme bile bez podizača pozadi. nisam siguran za cosmo, ali sport paket koji je bio odmah ispod cosmo je isto sa kurblama pozadi.

    mislim, dal ima kurble, podizače ili skenere retine - tačno mi sve jedno. više mi smeta što ima kožu i to onu buđoni.

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Ovaj fr mi na fotkama deluje jadnjikavo, sedista su ocaj.
    Ti i onako menjaš sedišta kad ti dosadno, taman sam mislio da menjaš i ova iz astre, da ne budeš dokon vikendom.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #854
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Pa retko zato što na prste da nabrojiš turbo benzince. Volvoe redovno pliniraju, Saab ima onu zezanciju sa jonizacijom ali je i to rešeno, maltene svaki VW 1,8t je pliniran. Generalno nije neka kvantan fizika ali treba znati kako napraviti mapu ne samo na auto režim, mada isto to važi i za auto bez turbine.
    Sad kad je krenulo direktno ubrizgavanje manevarski prostor se smanjio za taki manevar

    @VIP- kako je prošla poseta kupaca akorda?
    Last edited by bruyoni; 4th February 2017 at 23:02.

    He who loses control, loses.

  5. #855
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Sta znam, iz Subotice su dosli, posle su otisli da gledaju jos par automobila.

    Smetaju im ostecenja od grada pa su se raspitivali za varijantu da ja to odradim ovde, a oni plate.

    Sad kao i Zmaj dezuram kraj telefona

  6. #856
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Iso da gledam Astru. Kožni enterijer izgleda prilično dobro, plus što je auto garažiran tako da izgleda baš dobro. Kaže da je ženin auto i da je vožen samo u gradu, a ožiljci po bokovima i branicima to i potvrđuju. Motor je čišćen i na deklu ima masnih momenata. PLin je stavljen pre 2 godine, izbačen je rezervni točak. Na kraju, kad sam seo u auto ukapiram da ima matik što uopšte nisam registrovao na čitanju oglasa.... Radije bih ipak dodao kintu i kupio komšijsku koja je 2 godine mlađa i ima 20k manje, al nema kožu i plin.

    Ili da dodam još malo pa da uzmem još mlađi auto sa još manje kilometara...
    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #857
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    Alfa turbo benzinac...ako budeš išao da je uzmeš povedi i svatove

  8. #858
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Majstor da bude kum

    He who loses control, loses.

  9. #859
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Zmaj, ne znam sta si odlucio za swifta, ali mislim da bi ga matori kupio na keca.

    Mada, istini za volju, sa tom kmtrazom i to sto si prvi vlasnik govori da ces ga prodati bez problema kad pozelis
    Last edited by VIP; 5th February 2017 at 20:21.

  10. #860
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Alfa turbo benzinac...ako budeš išao da je uzmeš povedi i svatove
    Pa kad nema Đulija detelina, mora da spustim kriterijum i gledam ove uboge sa 1.4 mašinom. Da je qv, bila bi prava svetkovina sa bar 300 zvanica.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •