Page 98 of 103 FirstFirst ... 488896979899100 ... LastLast
Results 971 to 980 of 1026

Thread: Zanimljivi polovnjaci

  1. #971
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Sve za ljubav...

    Inviato dal mio thl 4000 utilizzando Tapatalk

    He who loses control, loses.

  2. #972
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,775

    Default

    U katalogu pise koliko trosi? Zar je bitno kad kosta 15.400 EUR godisnje ili 1 EUR po kilometru bez troskova goriva, kaska, odrzavanja, registracije... Ukupno svake godine ispari jedan klot Pasat ili Accord recimo.
    Kupljen nov za 158K, posle 8 godina i 142K km se prodaje za 35.000 - okazion

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  3. #973
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,775

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  4. #974
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Ovaj je već godinama u oglasima

  5. #975
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,708

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Koja bi realna trzisna(ili kataloska) cena bila ovog Superba 280 4*4 iz oglasa - auto je star 1god i 3-4meseca, preshao 37.000km, na najvisi nivo opreme Style je dodato - panorama siber, 19ice, Canton Hifi Muzika, Columbus navigacija i zatamnjena stakla pozadi?

    Nov takav u najvisem nivou opreme, bez onih dodataka moze da se dobije najeftnije 32.400 eur sa metalik bojom.

    0-100kmh 5.8sec 0-200kmh 23sec cini mi se , kataloska potrosnja u gradu 8.9l, na otvorenom 6.1l - oslanjanje stock Superb, nema DCC, kocnice jedino su vece i jace od ostalih Superbova (mislim da je 37metara kocioni put 100-0)

    [Only registered and activated users can see links. ]

  6. #976
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Quote Originally Posted by Calibra 4WD View Post
    kataloska potrosnja u gradu 8.9l, na otvorenom 6.1l -
    zaboravi na katalošku potrošnju jer u zadnje vrijeme svi nenormalno lažu, 4x4 limuzina od tonu i po benzinac će potrošiti blizu 50% više od toga i to bez nekog gaženja

  7. #977
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Ja bih rekao da min 20% mora da izgubi na vrednosti s obzirom na godine, možda i 25% s obzirom na km.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  8. #978
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,708

    Default

    Drug/kolega iz posla ima slicnog Superba 280 4*4 i kada je ishao na Kopaonik u aprilu uzeo je iz firme SUV, pa nam je ostavio na 3dana , meni je po NBGD i autoput-grad-Banjica trosio 10.5l normalne voznje, sto se uklapa u vecinu automobila koje sam imao da mi trose 15-20% vise od kataloskih podataka.
    Na otvorenom nisam probao, ali verujem da bi bilo slicno 6.1*1.15-1.2= oko 7litara. Naravno ako se potapa gas u sprintevima potrosnja moze da ide i ka 15litara jer je motor jako snazan.
    Njegov je malo bolje opremljen, ponajvise jer ima DCC i adaptivni tempomat , konfigurisan je po zvanicnom cenovniku 36300eur + 4500eur dodatne opreme, a na tih blizu 41.000eur je rent kuca preko koje su uzeli dugorocni rent je dobila 12% popust pa je placen ~ 36.000eur
    Presao je do sada vec za 5meseci 22.000km i nije trosio ulje, citajuci forume vidim da nije vise slucaj kao pre sa ovim novim 2.0 TSI motorima 280-310ks izvedenih iz Golfa R

    Superb dobro drzi cenu, ali benzinci i 4*4 bi trebalo da ipak brze gube vrednost (pogotovo u Srbiji) pa sam zato postavio pitanje na forumu iskusnijim kolegama, mozda bi imali mogucnost da kroz poslovni odnos sa vlasnicima dobijemo ozbiljniji popust za firmu pa rekoh da se posavetujem.

  9. #979
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    malo mnogo love, al kapiram da je sad vec to raritet
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #980
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Nisam bas poznavalac, al ako je sve restaurirano kao na originalu onda je ok cena. Koliko se trazi za 205gti ako je u dobrom stanju...
    Da imam viska love ili da sam hc fan fijata mozda bih i razmisljao o kupovini, jeste lep primerak!
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •