Page 1 of 103 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1026

Thread: Zanimljivi polovnjaci

  1. #1
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default Zanimljivi polovnjaci

    Ovo bi moglo i pod "egzotiku na našim ulicama".

    [Only registered and activated users can see links. ]



    Automobil je od caleta garaziran i nije vozen 10 godina, stojao je u garazi. Automobil je presao 30.000 i bukvalno je kao iz salona, registrovan je godinu dana, nov akumulator mehanicki 100 % ispravan, nigde truo, ali nigde, nema ni jedne ogrebotine i tvrdim da ovakvih osmica vise NEMA. za prave ljubitelje Zastavinih vozila. Cena nije fiksna. Slike govore vise od reci ., u ovaj automobil nema ulaganja sve je maksimalno utegnuto.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    dobro ocuvana osmica samo mi se ne svidja boja a i 1990. je godiste kad su vec poceli prilicno da fuserisu u fabrici one starije su bolje, mi smo imali 3 u porodici kupili novu 84. pa 86. pa 88. i ta zadnja je istrajala jedno 15ak godina

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Ja sam imao ovakvog kecmana, '91 god. tkzv. mis boja i za razliku od ove osmice imao je "duboke" branike.

    Vidi se da je ocuvana, ipak tesko da ce dobiti i 1.000e...

  4. #4
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Reno prodaje ovaj clio i jos par komada, koji su verovatno sluzili za testiranje. Cena 11700 spram pocetnih 14990.

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Auto presao malo, ali su diskovi poprilicno istroseni i gume su prednje olindrane. Izlozeni su u AC na Nbg nedaleko od prostorija Reno predstavnistva.

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Sa 33k na 21

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Eh, opet predaleko

  6. #6
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Reno Srbija generalno ima dobru ponudu test vozila, em ih ima bas dosta u ponudi, em se ne cuvaju za kumove, tetke, komsije, svekrve i sl. kao sto rade neke lizing kuce!
    Cenovno su dosta povoljni i kapiram da kada bi covek otisao resen da kupi odradili bi servis gratis!

  7. #7
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Sa 33k na 21

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Eh, opet predaleko
    Za prave kupce cena je dosta niža od toga što piše. Doduše, pravi kupci znaju gde je sve auto bio što je popriličan problem za moj ukus. Ne mislim na novinare.

    Trebalo je da se čujem sa Belinom danas da vidim da li menjam sivi auto za žuti.
    Last edited by zmaj; 7th February 2014 at 16:24.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #8
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Hmm, prilicno zagonetna klijentela je koristila rs Skoro sam ga video na parkingu ispred renoa, maga ga uglavnom neko ganja.

    ps

    znaci nista od multiple?

  9. #9
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Pa cekaj ima i zutih Multipli

  10. #10
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ništa od zamene za žutog. Izgleda da je došlo do interne reorganizacije, pošto mi direktor nije iz prve rekao cenu nego je morao sa nekime da se konsultuje što do sada nije bio slučaj. A taj neko je u fazonu da može da proda auto za te pare (ovo što je vip naveo). Videćemo. Čak ni olakšica u vidu zimskih guma nije neka olakšica iako su gume bar 1500 za set, pošto me obavezuju da kupim i pripadajuće 19" felne.

    Sa ovom cenom mnogo je bolje kupiti auto u nemačkoj za 16-17 i znati da si drugi vozač, a ne ovog kojeg su jahali i kurta i murta.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •