Results 1 to 10 of 10

Thread: Auto oprema - accessories

  1. #1
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Question Auto oprema - accessories

    Da li ima u bg negde da se nadje na jednom mestu dodatna oprema za automobil tipa patosnice, putni koferi, papucice, volani, presvlake, kozmetika, nosaci za ovo i ono, felne a da nije iz Bugarske, Albanije, Rumunije, tj da je potpisano od nekog krstenog proizvodjaca?

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    To imaš svuda, pitanje je šta tačno tražiš. Pogledaj po Šop Investu i AP Sportu, ali isto tako pogledaj i po hipermarketima - u Metrou ima svašta da se nađe.

    Što se kvaliteta tiče...Cenim da je to sve manje-više isto. U principu, ako si raspoložen da te namagarče, možeš da odeš do Vitra pa da platiš dodatno što ti na kineskom/turskom proizvodu stoji prikačeno Citroen Voitures Excepcionelle

    Govorim o patosnicama, jambolijama, pomoćnim/zamenskim retrovizorima i sličnome... Volani i Felne? Probaj kod Bobana, tamo imaju valjda Momo i Rekaro robu.
    Last edited by zmaj; 30th May 2013 at 08:29.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Usput možeš da pogledaš i kod Automike i Gang-Land-u.

  4. #4
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Sve sam to imao prilike da vidim i roba je prilicno losa. Govorim o svemu od patosnicaa, stvarcica poput drzaca za case, presvlaka i slicno, ali i o opremi koju si pomenuo da drzi Boban, pedalama recimo.

    Nisam bio do Bobana, bilo je price da ima Sparco. Papucice su mi izlizane najstrasnije, a ima varijanta i sa odmoristem koje je takodje u losem stanju. I to sam sve ja napravio za ove 3 i po godine.

    Probao sam da nadjem na ebayu i malo je previse zamorno odrediti da li se radi o dobroj robi, da li odgovara za moj auto, da li ima u paketu i odmoriste za nogu, koja je sirina odmorista dobra za moj auto. Ako ne nadjem negde kod nas moracu da se mlatim sa tim.

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Volani i Felne? Probaj kod Bobana, tamo imaju valjda Momo i Rekaro robu.
    Bio sam kod Bobana, drze uglavnom Sparco. Izbor nije obiman, ali moze da se naruci iz Sparco kataloga. Ja sam isao zbog papucica, odmorista za nogu i rucice menjaca, ali o tome u temi o saksu.

    U principu, ta roba je ono na sta sam mislio kad sam pokretao temu.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3

    Default

    Evo i ja malo da doprinesem. Imas patosnice i slicne stvari i kod Woby Hausa [Only registered and activated users can see links. ]

    Ja sam tamo kupio usisivac i patosnice. Sasvim su OK.

  7. #7
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Ovi posrednici za valjda slovenacku firmu imaju 35% popusta na kadice gepeka trenutno, mislim da je cena od oko 2k i manje ok, s obzirom na ostale ponude>

    npr

    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #8
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Taj popust je izgleda stalni, iste cene kao pre godinu dana. Pisao sam mislim da sam uzeo za Avensisa, plastična je. Za te pare je OK, ne smrdi i sl.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  9. #9
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Pa ja sam malo sredio sad prtljaznik, a idem na more vec 9. pa sam mislio da izbegnem i gomilanje peska sa plaze, samo nesto ne verujem da ce stici do polaska.

  10. #10
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Bude to brzo, ovde je magacin.

    Meni danas stigli Bear Aero brisači, još samo da namestim metlice. Izgledaju dobro
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •