Results 11 to 11 of 11

Thread: Reli Srbija 2012

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default Reli Srbija 2012

    Reli se održava tokom predstojećeg vikenda, 13/14. oktobar, a ceremonijalni star je u petak 12-tog, u 18 časova na Trgu Republike, Beograd.

    Subota se vozi Divčibare, nedelja je namenjena instant beogradskoj ekipi za eKspreso plus gledanje ono malo automobila što je uspelo da se dobaci do drugog dana.

    Očekuju se mašine iz Turske (koje sigurno neće doći, tradicionalno), kao bugarske koje će doći - Krum, Iliev i Gjošev u 207.

    Od naših... verovatno mrka kapa. Gomila mašina spremnih za otpad i po neki entuzijasta u N4 mašini, pretpostavljam Toša i dva Petrovića. Rabrenović verovatno Klio, ako se nešto nije promenilo, mada ne znam zašto bi se menjalo, kad čovek dere boraniju i sa 100KS deficita.

    Spisak još uvek [Only registered and activated users can see links. ], iako je ostalo samo nekoliko dana do starta, tako da je izvesno da je odziv tragičan.

    Ja sam viđen da odradim subotu u smislu nekog pečenja i adekvatnog praćenja situacije, a u nedelju ću sa klincem da idem na reli edukaciju isključivo u komšiluk.

    Mislim da će u kolima da bude mesta za subotu, pa ako je neko raspoložen da gleda, nek mi se javi na PM, da se organizujemo.
    Last edited by zmaj; 8th October 2012 at 13:44.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •