Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Krug: Batajnica 2011

  1. #1
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default Krug: Batajnica 2011

    Kao i obicno, nista se ne zna do zadnjeg momenta. Ipak ce se voziti i to sledeceg vikenda:

    [Only registered and activated users can see links. ]

    U SP klasi ce biti "vruce". Jos se nije smirila prica oko Tosketove Honde i ne zna se da li ce mu biti zbranjeno da vozi. Ako se ne pojavi i budu mu oduzeti bodovi iz Banja Luke (sto je vec izvesno), Terzic bi mogao da ga prestigne i konacno uzme titulu.

    MaliN i Hibrid kao i uvek puni gridovi i borba svom snagom. Ostale klase... pfff manje-vise nezanimljive. Mozda 1400N ako Cuja odluci da dokaze da nije slucajno pobedio u Banja Luci.

    Ocemo grupno ili svako za sebe?
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Kako misliš sledećeg vikenda? Misliš 24/25 sept?

    A šta se dešava sa Hondom? Nisam pratio tu špansku seriju, večito ima neki zao u organizaciji koji ne dozvoljava nekoj končiti da se probije do slave.

    Končita Toške je oduvek bio sinonim fer pleja, baš kao i resto ekipe. Kad kažem fer plej, mislim na aperkat kroše. Našto se ne brinem ja za njega.

    Sa druge strane imamo Ekoracing končite kojima pare ispadaju iz gepeka, pa prosto ne znam za koga da se odlučim.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Na ovu seriju sam mislio. Inace, jos joj se ne nazire kraj. Danas je zakazano merenje na valjcima sa regularnim i ovim vecim leptirom. Zbog cega, nije mi bas najjasnije.
    Izgleda hoce da dokazuju da nisu hteli da ukradu vec su "eto samo malo kraduckali" (C) by Velja Zivotinja.

    I da, naravno, mislio sam na sledeci vikend: 24/25.9.
    Ko nema FB sam je kriv. Ja sam se godinama opirao, Loshmi mi je slao invite pre 4 godine ali sam na kraju ipak legao na rudu.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  4. #4
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Baš španska serija. Gledati krug je teško gubljenje vremena.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #5
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Priznajemo da nije po tehnickim specifikacijama, al masimo samo za 1-2KS. Mogu da se kladim da ih niko na konferenciji nije pitao "što?"

    Što BRE kupite kola od 50 soma koja nisu po pravilniku. Što ih ne proverite da li jesu po pravilniku? Što sad kukate?

    Da budem iskren, apsolutno se slažem sa užičkom ekipom. Zašto da ih puste da voze, kad se nisu udostojili da pogledaju svoja kola. Ili su ih pogledali i svesno išli na to da lažiraju sa par KS razlike koje je teško osetiti na stazi, a opet mogu osrednjeg vozača da učine bržim.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #6
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Voleo bi da vidim te grafike... gađaju se tu brojevima a jel neko pitao da vidi grafik obrtnog momenta i jesu li merenja rađean samo pukim menjanjem dela ili je ubacivana mapa ubrizgavanja prilagođena i jednom i drugom leptiru kao i da li se pričao o snazi na točkovima ili se neko pravio pametan pa je predpostavljao gubitke i ubacio pretpostavku o snazi motora.

    He who loses control, loses.

  7. #7
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Ovo stvarno nije nesto zbog cega treba dizati posebnu frku, ako mogu u f1 stalno da balansiraju na ivici i preko ivice dozvoljenog sto ne bi i kod nas bilo malo prljavstine

    Na kraju krajeva, misli da je Terzic imao malo srece ovde, jer nije problem u tih par ks, vec je taj type R jednostavno bolji automobil u svakom pogledu od njegove zastarele 306-ice.

  8. #8
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pa upravo mi nije jasno šta Vitro i Tošić talasaju kad su uhvaćeni sa spuštenim gaćama. Ako je problem leptir, stavi ispravan i teraj dalje. Ako su popili diskvalifikaciju, čekaj sledeću sezonu i to je to.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #9
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Bio sam juce. Bas dosta naroda za razliku od subote kad se vozilo za strazare i mehanicare.

    Stigao sam negde na pola prve trke MaliN. Odlicna trka kao i uvek. Tosi crkla guma, verovatno posle kontakta sa Zlajom (Dobrota). Zlaji crkao auto u poslednjem krugu.

    Pobedio Nikola Miljkovic i time osigurao titulu i na krugu. Svaka cast, decko ima 16 godina a ove godine je sampion kruga i brda.

    Posle njih ST i SP zajedno. I sa njima Duca Borkovic revijalno. Na startu se duca lansira kao ispaljen iz topa i izlazi na prvo mesto. Za njim Mikica pa Kastro. Vec do kraja prvog kruga Mikica ga prolazi a Kastro se stedi jos sigurno 2 kruga. Dotle je Mikica vec odmakao na oko 1.5 sekundu. Kastro je bio vidno brzi i krece u poteru. U pocetku sam pomislio da Mikica taktizira i ne tera do kraja. Ali Kastro ga je stigao i bez mnogo muke na kocenju na kraju zadnjeg pravca obisao. Bogme ide Klio kao vetar a i cuje se.

    Ostatak ekipe, nezanimljiv. Asanovicu crkao Audi, dokotrljao se posle do boxova i zvucao vrlo lose. U SP je Terzic odmaglio, Milovanovicu crkao Focus a ostali se vozili onako turisticki.

    Nakon toga Hobi i 1.4N. Onaj hobi je katastrofa. Paja izasao sa BMW-om koji bio ST (ili SP nisam siguran) i vozio se sam. U 1.4N finalni obracun. Cuja i Stojke pa par krivina iza njih ostali. Dobar deo trke vodio Cuja. Negde sredinom je Stojke poceo da pritiska i obilazi ga. Vec pred kraj trke se videlo da Stojke ima problema sa gumam i sve cesce masi putanju. Cuja, koji ga je sve vreme pratio koristi jedan siri ulaz u prvu krivinu, napada i na pravac izlaze jedan pored drugog. Stojke popusta i Cuja prolazi napred i pobedjuje.
    Pomenuo bih i Vojinovica koji je startovao poslednji u diviziji posle sudara sa Atanackovicem u subotu. Doterao je 106cu do 4 mesta. Bravo.

    Hibride nisam gledao, morao sam na neki rodjendan. Cujem da je bilo veselo.
    Last edited by Soko; 26th September 2011 at 08:09.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  10. #10
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Kaki je to Klio što se tera u ST? Prosto mi neverovatno da Klio može da dobije dobro spakovanu ST mašinu.

    Krivo mi što nisam išo da gledam, ali bi me grizla savest da sam potrošio popodne na jedno-te-isto.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •