Page 19 of 25 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast
Results 181 to 190 of 248

Thread: Ruta: Beograd - Grcka - utisci i saveti

  1. #181
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Koliko para je smeštaj. Ja samo neke nenormalne cene nalazim, tačno ću da uplatim Majorku avionom ko gospodin umesto da mi Grci prodaju crnogorske fore.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #182
    Senior Member radejet's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    1,567

    Default

    Mene i ženu na tasosu izađe 16e dan za oboje

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Gsi 2.0 16v Turbo
    402m - 12.988

    [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #183
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    U sezoni ced tesko naci smestj po normalnoj ceni. Do 15. Juna jos i nekako. Mi smo placali apartman 36 eur dan. Ne ici preko bookinga, nikana i agencija vec direkt na email, ali ce to sad svakako biti sad dosta teze.

  4. #184
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Kažu da su cene svega u GR skočile, nisam još čuo detalje.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  5. #185
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,714

    Default

    Majorka je i nama sledeća destinacija ako koleginica donese dobre utiske. Ali samo neki first/last minute.
    Mi bukiramo hotel/apartman direktno. Ako ćeš u Toroni, ok nam je bio Villa Maria, drži neki visoki Grk po imenu Marios VIP ima valjda neke svoje dobre kad već šurnaes puta letuje tamo?
    Sporo ti je to VIPe za toliko jurcanja, mi smo u 11h krenuli iz Lagomandre a u 8 uveče ostavili starijeg na nekom rođendanu kako je klincima do jaja kad posle celog puta oće još i na rođendan.
    Nama je beban zakuntao kod Metamorfosisa i prva pauza nam je bila Predejane

  6. #186
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Pa kad VIP obiđe sve drumske mehane. Što uđe mora i da izađe, na jednu il na drugu stranu

    He who loses control, loses.

  7. #187
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Ta brzina je iznudjena, ne patim od jurcanja rekorda. Bilo je ziliona stajanja zbog bebe, malog, a i zbog zene. Jedva sam je odgovorio da ne stajemo i zbog free shopa. Iznudjena u smislu posle ponoci otkazuju moji sistemi mentalni, plus kad brze vozim koncentracija mi je veca.

    Kao sto rekoh, vracali smo se u nedelju i to oko 13 krenuli, a to znaci milion Grka koji se sjate svaki lep vikend dole, plus pomenuti Makedonci. Na obilaznici oko Soluna ludnica. Ka Evzoniju kolona. Samo na poslednjoj naplatnoj rampi pre Skoplja smo cekali bar 15 min.

    Htedoh da odlozim put za jedan dan, ali nije bilo moguce naci smestaj.

    Sto se tice Toronija, on je takodje iznudjen od kada je stigao klinac. Relativno blizu i provereno. Prva godina kad smo se videli je bila u vili maria, tj dodatnom delu koji zakupljuje, ne onoj njegovoj kucerini.

    Ovaj smestaj koji koristimo drugu godinu je na 20m od plaze, uredno, cisto, zakupljeni suncobrani sa lezaljkama, nema obaveze placati pice. Cena je ista kao i prosle godine, a svaki put zovnemo 15 dana pred dolazak. Jednostavno, poluprazno je do polovine juna. Vreme nas sluzi zasad.

    Meni cene deluju isto i u marketima, samo je plin jeftiniji. Cak i ta klopa u Blue Sea je jeftinija dosta ove godine, prosle je bilo 17 po osobi, sada samo 8, a izbor je izvrstan, preko 5 vrsta jela za veceru. Za klince besplatno sem ako nisu vec u pubertetu

  8. #188
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Dži, i od Toronija do Lagomandre treba stići.
    Ja više planiram gde ćemo sve da stanemo nego što se opterećujem za koliko se sati stiže do BG. I onako sam na odmoru, nije sve u plaži i kupanju.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  9. #189
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Da, zaboravih pomenuti da nas je uhvatilo ono prvo nevreme na 40 km od BG. Kako je to neprijatno iskustvo. Teku potoci auto putem po dijagonali. Srednja traka gde su kolotrazi plivanje. Horizontalna signalizacija bas u tom delu jako slaba.

    Smanjim brzinu drasticno tokom preticanja, a ovaj koga sam preticao hrabro nastavi istom brzinom i kad naletesmo na potok koji se slivao na usponu ka begaljickom meni se upali lampica za vsa i blago zanese automobil zbog aktivacije sistema. On je u sekundi ostao 100 m iza mene.

    Na usponu posle rampe bubanj potok sija rotacija, vektra karavan zakucana u ogradu, ocigledno izgubio kontrolu.

  10. #190
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,714

    Default

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    Dži, i od Toronija do Lagomandre treba stići.
    Ja više planiram gde ćemo sve da stanemo nego što se opterećujem za koliko se sati stiže do BG. I onako sam na odmoru, nije sve u plaži i kupanju.
    jasno, možda delujem opterećeno ali razlog je prost - ne volim gužve ni da se vučemo po putu kad ne moramo. Putovanje na more baš i nije neki vid odmora, bar dok (sva) deca malo ne porastu.
    Planirane stajanke nemamo, sem otprilike, ali često ih preskačemo ako npr. beba spava, neću da ga budim ako već ćuti
    S druge strane, merio sam vreme potrebno za vožnju iz čistog razloga što sam bio oduševljen kako se brzo stiže do tih Predejana i to bogme u oba pravca. 2h25min od BGa u odlasku i 4h38 min od Lagomandre, u povratku.
    Brže mi nego do Istre

    Krenemo ka tamo u nedelju ujutro, povratak u subotu ujutro. Za sad dobitna kombinacija.

    Nas je par puta hvatala kiša ka Solunu, e i ono treba do/preživeti...
    Last edited by Ji 4Tze; 20th June 2016 at 22:56.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •