Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 69 of 69

Thread: Karting 2010

  1. #61
    Senior Member weetah's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    NS
    Posts
    1,579

    Default

    Ja sam siguran da u karting više neću sesti bez da sam se dobro izblamirao vežbama sa fizičkog pred svima tamo.

    Sad u subotu, osim što sam kukao u kolima ceo put, kad sam stigao kući, da mi devojka nije skrljalja injekciju diklofenaka, mislim da bih umro od bolova. Nepodnošljivo nešto. Isteruje vazduh.
    Redovno samo [Only registered and activated users can see links. ]

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Trebali ste MASERA da povedete, da vas pre i posle trko dobro izmasira

  3. #63
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Izvin'te na off-u, al' ja sam zenski maser (tj samo za zene , da ne bude zabune ), tako daaaaa.....

    Ne daj boze zena da mi procita ovo , zavrsio bih karijeru instruktora...dozivotno.
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  4. #64
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Sticajem okolnosti imao sam zadovoljstvo da isprobam kartinge u Oslu. Radi se naravno o zatvorenoj stazi - [Only registered and activated users can see links. ].

    Bio sam malo skeptican, ali se ispostavilo da je stvar strasno zabavna. Kartinzi su nesto jaci nego u bg, hondini motori 270 cc sa 9 ks. Rekord staze je oko 24 sekunde, dakle prilicno kratka, ali jako slatka Dodje kao mali Monte Karlo, jer non stop se trudis da izbegnes kontakt sa zidom. U pitanju je neka specijalna vrsta podloge koja daje odlicno prijanjanje, ali opet je proklizavanje i otklizavanje neizbezno.

    Meni je ovo drugo bilo toliko zabavno da sam drugi deo voznje non stop forsirao otklizavanje ka zidu uz kontru.

    Citav sistem je jako dobro uhodan. Samo dodjes, platis, dobijes raspored i dalje si sam. Mozes da uzmes odelo i ne moras, merenje vremena je naravno tu, sistem elektronskih i pravih zastava je jako dobar i nema sanse da dodjes do nekoga a da on automatski ne dobije signal plavom zastavom. Elektronska prolazna vremena su na vise mesta, a postoji i mogucnost da uzmes kacigu sa kamerom da snimas svoju voznju.

    Tu naravno dolazimo i do cene. Sesija je 9 minuta i kosta oko 20 evra. Postoji opcija odredjenim danima da kupis tri voznje po ceni dve ili da u jeftinijem terminu platis oko 14 evra za jednu voznju. Ako uzmemo u obzir njihov standard ovo je smesno, a u prilog tome govori i guzva. Kapacitet staze je 10 kartinga i non stop je skoro puno.

    Rekord staze je oko 24 sekunde, a ja sam odvezao 30 sekundi u prvoj i jedinoj voznji. Moglo je i dosta brze da nisam stigao svoje ortake koji su prvi put vozili i nije im bas jasno sta znaci plava zastava Pobedila je mala, plava Hilde sa najbrzim vremenom od oko 28 sekundi po krugu.

    Videcu da stavim i koju slicicu i ako nadjem kratak video.

  5. #65
    Senior Member paya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    195

    Default

    Drugari, proleće stiže

    Ići ću za vikend u rodni kraj pa sam mislio da se provozam malo u Kuli na stazi. Jel ima neko telefon da ih pozovem da vidim da li uopšte rade? Ako rade, jel ima još zainteresovanih za prolećno jurcanje po stazi?

  6. #66
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Uff, ja bih vala opet zapalio za Kulu da se nisam ukocio pre dve nedelje i kicma mi je jos rovita Pretpostavljam da bi jedan od prelazaka preko ivicnjaka bio koban.

  7. #67
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uf uf uf... ja sam za ali sad za vikend ne paše, a ineku kuišu prognoziraju. Možda da sačekamo da se VIP otkoči pa sledeće nedelje? Ako se ne otkoči upotrebljavamo metodu čekićanja da ga otkočimo

    He who loses control, loses.

  8. #68
    Senior Member weetah's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    NS
    Posts
    1,579

    Default

    Jao, jao, jao.... karting, karting, karting.... uf, uf, uf.... računajte na mene. Valjda neću opet istegnuti rebra ko prošli put. Tri meseca me nije pustilo. Al vredelo je patiti.
    Redovno samo [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #69
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    čekićanje!

    PS: Miša mi se nešto žalio da mu metod nije upoznat a boli ga vrat... sledi pojašnjenje metode


    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •