Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Staza Usce

Default Staza Usce

Staza Usce za gtr2
    Ztaza nije zavrsena 100% ima jos nekih problema koji me maltretiraju ali je uglavnom spremna za voznju..
    Pokusavam da je aplodujem na RaceDepartment al dok ne bude tamo mozete je skinuti odavde
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Staza nije iz glave vec sam koristio KML fajl iz Google Earth-a,pa provukao kroz 3D Route Builder
    Evo par slika staze i youtube video iz igre,video je los zbog frapsa,nisam mogao da izvucem vise fps-a...
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=vKN9RseCasg[/ame]
    Last edited by vlad; 19th December 2009 at 14:13.

nk simRacing uprava vlad's Avatar

Bravo Zoco.
    Steta sto je staza takva pa ima samo cetiri krivine, mozda za neke slabije autice i bude ok.
    U svakom slucaju respect za trud.

Da staza definitivno nije za ferari i viper zveri,nema mesta gde da se razvuce masina,ali zanimljivo da je Mikica Vesnic izvukao skoro maksimum iz staze sa vektrom 00:57,ja se ubi sa maranelom za ispod 00 :52

Jos jedan video..
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=_LyBQ-42kxU[/ame]

Senior Member

Quote Originally Posted by zoca View Post
    Da staza definitivno nije za ferari i viper zveri,nema mesta gde da se razvuce masina,ali zanimljivo da je Mikica Vesnic izvukao skoro maksimum iz staze sa vektrom 00:57,ja se ubi sa maranelom za ispod 00 :52
    Pa dobro cisto sumnjam da je Maranelo u stvarnosti 5 sekundi brzi od vectre na toj stazi

Da tesko da je brzi,hteo sam da kazem da je Mikica izvozao stazu do maksimuma sa vektrom,skoro da nema mesta da se spusti vreme sa nekom jacom masinom..
    Probao sam jos i par porsea tu je vreme vec losije,00 56,00 58,59 itd..
    Uglavnom GTR2 je dobra simulacija cim su vremena ovako uskladjena,priblizna..

Junior Member

svaka cast za stazu,mada mislim d aje vise za gtlegends jer datira iz priblizno istog vremena(doduse sa starim pitom),pa sve do nove varijante do skoro

-PS:vidim da si koristio BTB,slobodno mozes da obrise MAS i TEX foldere jer su oni temp folderi za kreiranje mape,takodje fale ti LOD skrinovi,a i kad vec koristis BTB extraktuj stazu i u gtl bio bih ti zahvalan,a ako ti treba neka pomoc oko istog javi

-PPS-imas dosta problema sa stazom,pogotovo sa pitom,a i treba da podesis info o lokaciji duzini staze i rekordu staze,samim tim verujem da ce ti i informacija o koriscenju goriva biti pogresna
    Last edited by rizmal; 13th January 2010 at 01:19. Reason: dopuna

E hvala drug,trenutno nemama vremena da se zezam sa stazom,vidim da znas sve ako hoces poslacu ti venue bin i xpakove koje sam koristio pa slobodno doteraj stazu i okaci je za sve vozace,BTB evo mozes da nadjes na netu ako ti zatreba krek ili nesto poslacu ti i to..

Junior Member

BTB imam i par expansion pakova ali ne i ove koje ti imas tako a bez njih ja ne mogu lepo da ucitam i exportujemm stazu tako da imas pm

Poslao sam ti na pm projekat,imas unutra i vise xpakova nego sto sam koristio,slobodno napravi izmene ako mislis da ce staza biti bolja,realnija.Pa javi ovde gde si okacio da vidimo kako izgleda.Inace prihvatam izazov,imam i burazera uvek spremnog za trkanje