Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 160

Thread: Muzika u kolima?

  1. #11
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Ovo je bilo na Bench-u a znam dosta mase ide i tamo i vamo pa ako neko nije procito a moze da pomogne nek pomogne.

    Treba da ugradim tetki u corsu neki radio sa CD-om pa sam se razmisljao izmedju Kenwooda-3027, Panasonic-a cq-c1110, Pioneer-a Deh-1600 i Deh-2500. Pa mi je jedan kolega slucajno u racunicu ubacio i Xwave koji kosta manje od ovih gore ali ima i mp3, koji bi bio bonus jer nema potrebe da stavljam kas sa raznim perverzijama i onako ce se koristiti 80% radio i resto CD. Tako da ako imate iskustva sa nima i dobr i losa recite slobodno.

    Znaci u kolima nece obitaviti neki rasni audiofil, zatim mp3 bi bio totalni bonus, jedino sto bi bilo pozeljno je da ima solidan radio prijem i da CD-ne preskace (mnogo). Ja naginjem ka Kenwood-u i Panasonic-u (zbog jeftinoce) a vi slobodno preporucite i nesto drugo a i recite mane koje su generalno vezane za proizvodjace

    Hvala

    He who loses control, loses.

  2. #12
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,708

    Default

    Taj Kenwood ce ti sigurno zavrsiti posao,bezi od bezimenih uredjaja nisu ni za k****

  3. #13
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,808

    Default

    Mislim da mozes da kupis Panasonic cd sa mp3, za 10000 din! Ne znam koji je to model, ali ga ima Zmaj pa nek ti on tacno kaze! Inace, sasvim solidan uredjaj!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  4. #14
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    A onaj c1110 je oko 6700 i on je najjeftiniji! Ti mislis na c1300 ili c1400 nek zmaj slobodno kaze utiske pri pustanju obicnih CD-ova jer kontam da su mehanike iste.
    Ma ni ja kod caleta i mene u autu nemamo mp3. Nisam ljubitelj toga jednostavno mi nije bezbedno. A i onako ugradjujem tetki koja ce uglavnom slusati radio i neke cd-ove koje cu joj narezati

    He who loses control, loses.

  5. #15
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,808

    Default

    A sta nije bezbedno kod mp3 cd plejera?
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  6. #16
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Trazenje pesme. :-) Bar sto se mene tice znam da bi se osecao ko u poslasticarnici kad bi imao 100 pesama na jednom CD-u sve bi probao a onda bi izvoljevao

    He who loses control, loses.

  7. #17
    Member Borko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    BGD
    Posts
    83

    Default

    S' obzirom da ti je tetka u pitanju,a ne ti,mislim da ce se gospodja zadovoljiti cak i obicnim CD-om.Osim ako ona ne trazi drugacije i opet sve zavisi od finansija...Tako da sa CD-om nema opasnosti
    ZA SEKUNDU BRZI!

  8. #18
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Quote Originally Posted by Borko
    S' obzirom da ti je tetka u pitanju,a ne ti,mislim da ce se gospodja zadovoljiti cak i obicnim CD-om.Osim ako ona ne trazi drugacije i opet sve zavisi od finansija...Tako da sa CD-om nema opasnosti
    Ma zene vozaci! Ma znam da ce sse zadoviljiti samo sa CD-om ali necu da me njka onim vozim po "putu" a cd pocne da preskace (od rupcaga) pa sam konto ovaj jeftini Panasonic ili Xwave poso kontam ja da mp3 prvo ubaci pesmu u memoriju pa onda cita i da nema preskakanja. A i kad nerezem 120 pesama na cd garantujem da ce ga izvaditi tek kad cd bude providan od raubovanja! :-)

    Sve u svemu necu da joj uvalim neko sra*e jer od nje pozajmljujem kola zimi i po kisi tako da mora da bude sve OK! :twisted:

    He who loses control, loses.

  9. #19
    Member Borko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    BGD
    Posts
    83

    Default

    CD plejeri novije generacije,npr. od '99,napravljeni su sa anti-sokom.Znaci da pamte u napred od 15 sec. pa do 120 sec.Tako da ce tetka biti zadovoljna i nece ti sedeti na grbaci .Ipak BG ulice su katastrofa,a uredjaji odlicno odradjuju svoj posao....I moj savet ti je da bolje uzmes Panasonica ili nekog Pioneera.
    ZA SEKUNDU BRZI!

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Ma ja sam i mislio da uzmem Panasonic onaj najjeftiniji c1110 nekih 6700 din. Pa sad cekam da se zmaj javi jer je ovde neko rekao da on im onaj c1300 (taj ima mp3) pa da mi kaze kakav je u citanu audio CD-ovca jer kontam da su mehanike iste

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •