Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 160

Thread: Muzika u kolima?

  1. #1
    Member Borko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    BGD
    Posts
    83

    Thumbs up Muzika u kolima?

    Da li vam je,pored samog automobila, bitna stvar i audio tehnika?Volite li bombanje basa i koliko ste spremni da se isprsite za muziku u kolima?Koji proizvodjaci vam leze na srcetu?
    ZA SEKUNDU BRZI!

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Spreman sam da se isprsim malo do nimalo. Tačnije za bombanje basa, za CD Plejer sam se izdvajao, ovaj koji imam u kolima je Panasonic MP3 i prilično je korektan. Od surround-a imam jedan zvučnik koji stalno radi i jedan koji radi ponekad...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    White City
    Posts
    1

    Default

    Ko voli dobru muziku i BASS
    preporucujem
    VDO Dayton CD/Kass/Sarzer
    i njihove HPC 1700 zvucnike za napred, i HPS 12 bass.
    i nista vam vise u zivotu ne treba
    Pozdrav,
    Heechee

  4. #4
    Junior Member kVu's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7

    Default

    Ne vidim zasto je nekom potrebno da se tresu kola pored dobrih fabrickih zvucnika. Meni bar to nije potrebno, iako sam frik za muziku i tehniku. Jeste da je malo OT, ali ima li preporuka za neki CD tuner za kola.. nesto do 100-150E ?

  5. #5
    Moderator drapin's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    3,809

    Default

    :!:
    Ma kakva bre muzika u kolima ! Jedina i najlepsa muzika u kolima je ZVUK MOTORA ! Ako ne cujem motor ne mogu da vozim !


    [Only registered and activated users can see links. ]

  6. #6
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    410

    Default

    Quote Originally Posted by drapin
    :!:
    Ma kakva bre muzika u kolima ! Jedina i najlepsa muzika u kolima je ZVUK MOTORA ! Ako ne cujem motor ne mogu da vozim !
    Pa zavisi sta vozis? Recimo da vozis golfa 2 1.3 tesko da imas da uzivas u necemu.

  7. #7
    Senior Member Rally Driver's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Melbourne
    Posts
    122

    Default

    Meni je glavno da je zvuk cist, sto bas i nemam sa ovim zvucnicima ali ne zuri mi se da ih mjenjam jer mozda prodam ovo auto uskoro. Nabavio sam CD player Pioneer 50W MOSFET i do jaja je, ima pojacanje dobro i cisto i ni jedno ga treskanje ne izbaci, sem kad sam 3-4 puta udarao u bankinu i ogradu pa ga jaki bocni udar zatresao.

  8. #8
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    A verujem da ti tad to nije ni bilo bitno?

    Evo drugar me skoro vozio u novoj Fiat Pandi koja je imala CD charger. Totalno prevaziđena i nepraktična stvar kad na MP3 disk staviš isto tako 5-6 albuma i uživaš.

  9. #9
    Senior Member Rally Driver's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Melbourne
    Posts
    122

    Default

    Kako nije bilo bitno, taman pjevam i pratim ritam kad ono "Tras!!!"... "Idi u ku*ac", rekoh, "sto me izbaci iz takta!"

    Meni je svejedno jel CD ili MP3 jer svakako ne mjenjam muziku svakih 5 minuta vec pustim da vrti citava kompilacija ili album. A i muzika mi je manje vise da mi umanji buku i skrati vrjeme. Ionako treba koncetraciju drzati na stvarima van kabine.

  10. #10
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by Rally Driver
    Kako nije bilo bitno, taman pjevam i pratim ritam kad ono "Tras!!!"... "Idi u ku*ac", rekoh, "sto me izbaci iz takta!"


    Ja sam totalno nespreman prošle godine krenuo na more. Kako izađeš iz BG možeš sa radiom da se samoubiješ kad čuješ šta puštaju. A u kanjonu Morače je čemer totalni. "Radio Crne Gore, prvi program!" i onda neki omladinac od 85godina počne da struže po guslama.

    Čim sam se vratio odma sam kupio CD (kola sam kupio neposredno pre mora, pa nisam stigao da stavim muziku).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •