Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39

Thread: RC Cars

  1. #1
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Exclamation RC Cars



    Last edited by drapin; 16th April 2008 at 21:21.

  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Sunce ti žarko! Å*ta ti treba za ovo? Dozvola za upravljanje niskoletećim krstarećim projektilom?!

    Sad me još zaintrigira da kad dodjem kuci pogledam radi li još moj RC buggy, malo da pravim zazubice klincima u komsiluku. Jedino sto cu morati da se snadjem za 1.5V baterije, ide neka gomila istih u njega...

    He who loses control, loses.

  3. #3
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Prvo,ovo mora javno, zahvalnica profesoru, sto mi je omogucio da ovo postujem, hvala DRAPIN....puuuuuuuuno...

    A, sad........shizenje.....

    200 mph....ili....320kmh....




    Ako neko misli da je video fake...lose misli...
    Last edited by MASER; 17th April 2008 at 07:07.

  4. #4
    Senior Member weetah's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    NS
    Posts
    1,579

    Default

    Quote Originally Posted by MASER View Post
    Prvo,ovo mora javno, zahvalnica profesoru, sto mi je omogucio da ovo postujem, hvala DRAPIN....puuuuuuuuno...

    A, sad........shizenje.....

    200 mph....ili....320kmh....

    Ako neko misli da je video fake...lose misli...
    Video sam davno ovaj video, sigurno nije fake, ali se i sad pitam isto Å¡to i tad - Å¡ta je poenta ovako nečeg? Čemu to služi? Kome je to zabavno? Zujalica, piči u krug i .... niÅ¡ta. Ajd ovi Å¡to driftuju, i trkaju se, i svaÅ¡ta neÅ¡to. To je ok, kako za voziti, tako i za gledati. Al ovo?!
    Redovno samo [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by weetah View Post
    Video sam davno ovaj video, sigurno nije fake, ali se i sad pitam isto Å¡to i tad - Å¡ta je poenta ovako nečeg? Čemu to služi? Kome je to zabavno? Zujalica, piči u krug i .... niÅ¡ta. Ajd ovi Å¡to driftuju, i trkaju se, i svaÅ¡ta neÅ¡to. To je ok, kako za voziti, tako i za gledati. Al ovo?!
    Poenta je u tome sto bi na pravcu daljinski zakazao pre nego sto bi autic postigao ovu brzinu

  6. #6
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Pa, ponte uglavnom nema, kada se rade ovakve stvari....osim da si najbrzi....da si napravio nesto sto je najbrze....

    Ni ja nisam pristalica ovog u krug...samo sam hteo da se vidi koje su granice ovih "igracki"...

  7. #7
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default Drifting

    Ovo je mnogo lepse za gledanje...





    Last edited by MASER; 17th April 2008 at 19:22.

  8. #8
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default burnout







  9. #9
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Driftovanje i burnout-i su EXTRA... I sve vreme zamishljam neke Japoneze u tim kolima, a onda vidim one aliene pored shto upravljaju njima uz pomotj nekog brain power-a...

  10. #10
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Zasto sam uopste otvorio ovo temu....

    Zato sto sam totalni freak, vezano za rc....

    U kuci imam dva aviona (jedan manji, i jedan veci raspon krila oko 1,5m), helihopter u stanju raspadanja, malih formulica i automobila i sam ne znam koliko, a imam i leteceg ZMAJA (ovo je ludilo voziti, kako ga vetar nosi) ,ali i dalje vozimo sin i ja monster, koji sam kupio jos devedesetih na free shopu kelebija dok sam vozio autobuse za sverc ture za madjarsku...mislim da sam ga tad platio oko 180 dm...ide oko 60 kph...
    Vec dosta dugo razmisljam da kupim jednu malo jacu masinu (idu od 2,5 kubika pa do 25 i vise kubika...normalno da su ove jace mnoooogo skuplje)...mislim da za oko 250 e moze da se kupi jedan DTM model (ovo ce nam biti aktuelno nekoliko dana na forumu, a i mislim da je model iz 2002) u razmeri 1:8 ili 1:10...
    Ali, kad mi danas jedan kandidat rece da ide da kupi ficu za 280 e, u relativno dobrom stanju...

    Postoji firma na sajmu, ja mislim u hali 5 koja prodaje sve vezano za rc...mislim da imaju i delove....ako nekog interesuje evo link...

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by MASER; 18th April 2008 at 11:37.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •