Page 4 of 24 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 240

Thread: Ko prenosi Formulu 1

  1. #31
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Quote Originally Posted by Aleksej_BASO_ratnik
    MA dobar je meni Cheda bio kako uvek prica o idelanim putanjama...
    ... i pneumaticima.

  2. #32
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Quote Originally Posted by Aleksej_BASO_ratnik
    Inace i pored svega ja cu da gledam na htr, bolji komentatori.....
    Ne znam dali si razumeo. Ako gledas HRT preko SBB, exluzivna licenca koju je pretpostavljam B92 uzeo znaci da ce F1 na ostalim televizijama biti skremblovan kao sto je sada liga sampiona. Za ostale kablovske provajdere ne znam kakva je situacija ali je moguce da ce tako biti svuda.
    "Racing is a space-time continuum"

  3. #33
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default Sto mislish???

    Pa ja pokushavam da ti pomognem - a ti tako meni??? Ovog puta sam stvarno bio ozbiljan...

    [Only registered and activated users can see links. ]

  4. #34
    Senior Member saturday's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Dorcol
    Posts
    153

    Default

    VIP prijavi se!!!

  5. #35
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by saturday
    VIP prijavi se!!!
    Dosta bre Nisam lud, sem toga sad je trendel glavni i odgovorni za F1 . Ja prelazim u malo sporije oblasti.

  6. #36
    Senior Member Misko's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Jagodina
    Posts
    1,241

    Default

    Quote Originally Posted by SaS
    Ne znam dali si razumeo. Ako gledas HRT preko SBB, exluzivna licenca koju je pretpostavljam B92 uzeo znaci da ce F1 na ostalim televizijama biti skremblovan kao sto je sada liga sampiona. Za ostale kablovske provajdere ne znam kakva je situacija ali je moguce da ce tako biti svuda.
    Od prekjuče sam prešao na SBB sa AVcom-a. Prešao sam prventsveno zbog MotorsTV-a, a i zbog profesionalnijeg pristupa. HRT prenos mi se izuzetno sviđao, ali ako je već takva pravna situacija onda neka bude. Ništa više nema na divlje.
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #37
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Mislim da ce najveci problem biti period neophodan da se novi par "uigra". Pogotovo ako ne bude drugog prenosa, na znanom jeziku, sem B92, verujem da ce komentatori biti po vecim pritiskom. Tu posebno mislim na Stojanovica. Trebace mu bas zestoke pripreme, ako ne misli da pusti Veljka da vodi njegove dobro poznate monologe. Hrvatski duo je izuizetno uigran, a plus su uveli sjajne emisije prije i poslije trke sa strucnim komentarima. Jutros sam slusao B92 gdje su sa jos jednim novinarom iz sportske redakcije najavljivali prenos. Ne mogu da sesjetim imena, ali momak je djelovao kao da su ga silom doveli tu. Odgovarao je kratko i iskreno rekao da ga F1 ne zanima, a usput je par puta rekao utakmica umjesto trka.
    Rekose u razgovoru, koji su na kraju zbrzili da pravo na prenos imaju vec mjesec dana, ali im je komentator ocigledno bio veliki problem. Iz razgovora zakljucih da su jako ponosni zbog izbora Veljka Petrovica i da im je on glavni adut. Kod Veljka postujem sto nije nimalo sujetan i uvjek se bez problem uklapao cak i sa manjim i neiskusnim novinarima koji su htjeli da vode, svjesni ili nesvjesno, glavnu rijec. Ipak godine cine svoje, i trebao bi neko da artikulise njegove misli. Bas me interesuje kako ce se Aleksandar snaci za prvu trku.

  8. #38
    Senior Member hercegovac's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,393

    Default

    Quote Originally Posted by Misko
    Od prekjuče sam prešao na SBB sa AVcom-a. Prešao sam prventsveno zbog MotorsTV-a, a i zbog profesionalnijeg pristupa. HRT prenos mi se izuzetno sviđao, ali ako je već takva pravna situacija onda neka bude. Ništa više nema na divlje.
    ah ne staj mi na muku, jurim taj Motors, ali je nedostizan za sada.
    Ko jos gleda F1

  9. #39
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    "U prvom krugu bolidi ce napadati sa desne na levu stranu" - jel on bese ovo voli uvek da kaze u prenosima utakmica?

  10. #40
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Zaustavni period = finalni krug
    Ofsajd = izletanje
    Faul = Sudar ili kontakt
    Crveni karton = crna zastava

    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •