Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 240

Thread: Ko prenosi Formulu 1

  1. #11
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    570

    Default

    Nije prvi put da kod nas prenosi pocnu sa zakasnjenjem verovatno su tv stanice neobavestene kad pocinje sezona i (ili) da li je neko od konkurencije otkupio prava. Da li se zna ko ce biti komentatori?

  2. #12
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Bas sam danas pogledao B92 F1 sajt,nije azuriran od prosle godine. Verovatno nisu produzili licencu za njega.

  3. #13
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by SaS
    Jedna exluzivna, neproverena i nepotvrdjena informacija.

    Prava za prenosenje F1 za nase podrucje je otkupila televizija B92 ali posto nemaju vremena da se pripreme za sutrasnju trku startovace sa prenosima od sledece!!!
    Vrlo moguce, jer je na njihovom sajtu pravo bombardovanje sa komentarima nakon svake trke. Ja se nadam da ce mojim seobama uoci trka doci kraj. Prvu trku u Borcu, drugu na nocenje na Zvezdaru, pa dokle vise?

  4. #14
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    U vezi TV prenosa. Vest koju sam preneo u vezi F1 prenosa na TV B92 ima i jednu vrlo losu stranu po nas sretnike sa kablovskom televizijom. Gotovo je sigurno da ce za vreme prenosa trke kablovski provajder skremblovati HRT2 a verovatno i RTL, isto kao sto rade kada je liga Sampiona. Eksluzivna licenca je eksluzivna licenca, jbg.

    Grrrrrr!!!!!
    "Racing is a space-time continuum"

  5. #15
    Senior Member mjanosh's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Skopje, Macedonia
    Posts
    522

    Default

    i vo Makedonija e ista prikazna ali mislam deka taka treba... treba da se poddrzuvaat lugyeto koi se odlucile da napravat nesto poveke za toj sport vo vasata zemja. Barem vo Makedonija veke imame 2 komentatora sto e i prv pat za Makedonska televizija sto vrsi direkten prenos na bilo sto da ima 2 komentatora i toa e za pocit haha, poleka no sigurno ke ima i poveke za da se zgolemi kvalitetot na prenosot, a kako dokaz eve najavuvaat deka ke ima nagradna igra za besplatni prestoj na 3 trki od ovaa sezona i toa znam deka edna ke bide monako, sto i ne e taka loso za edna Makedonija vo koja avtosportot e na najnisko mozno nivo.
    I had a dream, and now it cAme true! (10x wito)

  6. #16
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by mjanosh
    i vo Makedonija e ista prikazna ali mislam deka taka treba... treba da se poddrzuvaat lugyeto koi se odlucile da napravat nesto poveke za toj sport vo vasata zemja. Barem vo Makedonija veke imame 2 komentatora sto e i prv pat za Makedonska televizija sto vrsi direkten prenos na bilo sto da ima 2 komentatora i toa e za pocit haha, poleka no sigurno ke ima i poveke za da se zgolemi kvalitetot na prenosot, a kako dokaz eve najavuvaat deka ke ima nagradna igra za besplatni prestoj na 3 trki od ovaa sezona i toa znam deka edna ke bide monako, sto i ne e taka loso za edna Makedonija vo koja avtosportot e na najnisko mozno nivo.
    Eto vidis! KAko da dodjem do Makedonskog drzavljanstva, jel samo drzavljani mogu da ucestvuju u igri?

  7. #17
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    570

    Default

    Nase tv stanice nikako da shvate koliki je biznis f1 najbolji primer je ovaj iz Makedonije koji ce povecati gledanost a gledanost cenu reklame i na kraju svi zadovoljni narocito sponzori!

  8. #18
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Exclamation Formula 1 na B92 od nedelje!

    Od nedelje Formula 1 na B92, potvrđeno!

    Opet Veljko Petrovic, drugo ime sam precuo.

    PS

    Od brzine sam par puta morao prepravljati naslov

  9. #19
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Drugo ime je Aleksandar Stojanovic. Dobro je, nema Cede, a Veljka cemo prezivjeti

  10. #20
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,808

    Default

    Calnula se lovica...
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •