Page 37 of 47 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast
Results 361 to 370 of 466

Thread: Vožnje na Nordschleife-u

  1. #361
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Meni se cini kad da su dobrano usporili na flugplatz delu?

  2. #362
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    BTG je ali opet... u jendom momentu usporava solidno zbog radova ili žute zone šta je već, pa onda malo priča sa saputnikom, pa mu ovaj baca kosku... rekao bih da je mogao odraditi BTG za 6 minuta bez problema da se više trudio


    hahah nino nino nino nino... ovo je bolje od Felipe baby stay cool

    He who loses control, loses.

  3. #363
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Ozbiljna borba, bmw ide nestvarno brzo kroz krivine

    [Only registered and activated users can see links. ]

  4. #364
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Idu mašine ko besne, al jel neko provalio baticu u belom moto kombinezonu kojeg još od pre karusela počinju da stižu i koji uredno drži priključak sve do kraja? Respekt! Isto i za šmeleta kod exmulea koji uredno zna šta se dešava oko njega iako šuri onu plavu trkalicu.

    Neog, dasa u GT3 na izlasku iz karusela samo potopio gas, a porše ko besan iskače i bez drame odlazi (doduše upalio je žutu lampicu, ne znam jel tc ili je signal za šaltanje) što baš nije uobičajeno za prilično nezgodan izlazak iz tog levka koji em je neravan, em promena asfalta, em put ide na drugu stranu. Generalno nije imao niti jednu ozbiljniju korekciju osim na armbergu ili je to kalenhard, pojma nemam sve sam pozaboravljao. Pripitomili su oni GT3 ozbiljno, ja bih pomislio da to sa starijim evolucijama GT3 mašine nema šanse da prođe ovim tempom, a da čovek to tera ko po šinama.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #365
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Gari u belom uredno tera nekog nejkida, il je GSX il CB. Da je imao neku spremniju spravu mislim da bi se njemu sklanjali iako mi se čini da mu je samo trebao neko da razgrće saobraćaj.
    Ali kakvi frasovi da obiđeš matorog jagura, kombi i kadeta limuzinu na ringu! Zaista ne bi trebalo svakoga istovremeno puštati

    He who loses control, loses.

  6. #366
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Idu mašine ko besne, al jel neko provalio baticu u belom moto kombinezonu kojeg još od pre karusela počinju da stižu i koji uredno drži priključak sve do kraja? Respekt! Isto i za šmeleta kod exmulea koji uredno zna šta se dešava oko njega iako šuri onu plavu trkalicu.

    Neog, dasa u GT3 na izlasku iz karusela samo potopio gas, a porše ko besan iskače i bez drame odlazi (doduše upalio je žutu lampicu, ne znam jel tc ili je signal za šaltanje) što baš nije uobičajeno za prilično nezgodan izlazak iz tog levka koji em je neravan, em promena asfalta, em put ide na drugu stranu. Generalno nije imao niti jednu ozbiljniju korekciju osim na armbergu ili je to kalenhard, pojma nemam sve sam pozaboravljao. Pripitomili su oni GT3 ozbiljno, ja bih pomislio da to sa starijim evolucijama GT3 mašine nema šanse da prođe ovim tempom, a da čovek to tera ko po šinama.
    ima nešto i do ovoga

    aside rear camber (-2.00)

    e sad što to bukvalno raznosi gume to je druga priča(pogotovo zato što ih troši neravnomjerno), mada ako se ima za GT3 ima se i za gume

  7. #367
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Novi rekord na Ringu, Mercedes AMG GTR i to ga terao Sport Auto. Sport Cup 2 gume, doduše neka tvrđa mešavina. Nisam ni znao da prave različite varijante iste gume...
    [Only registered and activated users can see links. ]


    Last edited by zmaj; 12th December 2016 at 08:33.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #368
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default



    Neverovatno koliko brzine nosi kroz krivine ovaj vozac

  9. #369
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Ok, tvoji kriterijumi za pretragu su honda i girfriend :-) interesantan klip, a za brzinu...pa ogoljena je honda skroz, a i baja je toliko opusten da na ringu ima bas dosta km rekao bih
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  10. #370
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    To VIP traži da muva ženu kako je Civic Type R idealan porodični auto

    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •