Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast
Results 151 to 160 of 162

Thread: Na beogradskom asfaltu

  1. #151
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,775

    Default

    Quote Originally Posted by Perce View Post
    Sreca pa sam odveo decu na sigurno iz ove ludnice. Jbt.....

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Sreca.
    Nego, kad pustaju A. Brejvika iz tvorza?

    P.S. Ne mislim da si pogresio nego je tesko skloniti se od ludaka.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  2. #152
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Ne znam sta da ti odgovorim.

    P.S. ne mislim da si pogresio sa primerom, ali uvek ce se naci neko ko ce da jede govna i tera kontru.
    Last edited by Perce; 29th October 2017 at 15:01.
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  3. #153
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Jedina razlika je što onog ludaka u Norveškoj drže i dalje, a ovog ludaka će verovatno da osude na uslovnu. Čim oni ne kažu inicijale, nije mu kurir zakačio sliku, biografiju, sliku staramajke to znači da je neko nečiji.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #154
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Bilo gde će guzonjin sin da dobije protekciju i blažu kaznu, bilo gde! Problem kod nas je što i boranija sa ozbiljnim ispadima uspe da se provuče. U NS tip napao dvojicu nožem da ih iznabada, predstavljao se ko žandarmerija, ovi ga savladali, panduri preuzeli i pustili nakon sat vremena ni optužnica nije podignuta. Sestra mu udata za žandara pešadinca. Ranije si bar trebao imati ozbiljnu vezu da se malo izvučeš, sad treće koleno ima moć za izbegavanje pokušaja ubistva.

    He who loses control, loses.

  5. #155
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Cudna prica skroz...ja prosao jutros tamo i tamo ne moz slucajno da izletis, samo namerno. Druga stvar koja je cudna je to sto mislimo da je neciji a vozi focus i to karavan
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

  6. #156
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Nekad imam utisak da neko sedi i smislja kako ubiti poslednje tragove protocnog saobracaja kroz Bg

    Nacepali su zutu kroz J. Gagarina i bukvalno od kada su iscrtali tu zutu traku, nastao je kolaps do sada nevidjen u ovom delu grada. Bulevar protocan u vecem delu dana, sada stoji od buvlje pijace ka blokovima.

  7. #157
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Neki dan idem preko slavije i gledam kako par idiota moze da zacepi i kruzni. Nisu pomerili pesacki na iskljucenju ka autokomandi i zacas vozila blokiraju citav kruzni.

    Cak i kad se na silu provuces opet problem ka makenzijevoj gde jeste pomeren, ali opet vozila iz krajnje, unutrasnje trake stoje i cekaju da se iskljuce.

    Teska su marva pojedinci, a sto je najgore to su obicno taksisti u raspalim lesevima od auta, kojima je jos ostao samo poriv da glume kabadahije.

  8. #158
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Saobraćaj u Beogradu, kada se pomnoži količina novih kola (bilo novih-novih, bilo polovnih) sa brojem novih vozača sa brojem ljudi koji su totalno odlepili od ove situacije gde je totalno ludilo pa kad se pomnoži sa brojem ljudi koji imaju nekog pandura/krimosa/bia/sns ortaka - ne vidim razlog što bih se uopšte deranžirao da učestvujem. Posebno ne u urbanim zonama gde se ne pojavljujem osim ako nije debelo van uobičajenih špic termina.

    Ova moja periferijska zapažanja je da je crveno svetlo postalo sasvim opciona stvar, te da je sasvim okej da lagano prođe kroz crveno jer ko je lud da čeka semafor. Plus zaustavljanje automobila tako da se dvosmerna ulica skoro pa blokira - staneš u sred trake i kao maksimum napora je da eventualno namotaš točkove ka trotoaru jer ima određeni smor u tom procesu parkiranja koji je totalno demode.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #159
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Ja dobih sudski poziv za svedocenje. Pre vise od godinu me kod etf u bulevaru isekao stariji lik i otisao sa lica mesta. Uredno sam sacekao policiju tricavih 3 sata.

    Ostecenje na autu je u vidu ogrebotine. Inace prvo je zastao, razmenili smo par reci i kad sam se okrenuo ka autu on lepo otisao.

  10. #160
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Sad vidim da presudu nisam dobio sad ce punih 10 meseci od rocista.

    Elem, kao na okidac krecu guzve u bg i sad ne mogu da sagledam da li nervoza stize sa njima ili sa nekim tim sezonskim bg vozacima.

    Imam neku teoriju da ljudi imaju sezonske poslove u bg i da se aktiviraju oko Bozicnih i novogodisnjih praznika. Ne razumem zasto je bila vidno manja guzva do pre dve nedelje.

    Br neuravnotezenih osoba, svih profila, je bas osetno povecan.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •