Page 2 of 57 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 562

Thread: Egzotika na našim ulicama

  1. #11
    Senior Member Avijon's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vienna,AT
    Posts
    527

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Evo GL klase u poredjenju sa S i G klasom
    (Nisam ni znao da se pojavila u evropi dok nisam ugledao svojim ochima )
    VIP: Ja sam danas bio na promociji novog VW Pola i moram da kazem da je Clio stvarno dobar automobil

  2. #12
    Junior Member Vladimir Nikolic's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Beograd
    Posts
    3

    Default Porsche Cayenne u BG-u

    Kad smo već krenuli sa novim kolima u BG-u.

    Pre neki dan sam video Porsche Cayenne turbo S.
    Po vlasniku, jedini u Srbiji!
    512KS, sta reci.
    Verujte u budnućnost!

    [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Jedan se prije neki dan slupao u Budvi, i nije mi nimalo zao jer su svi dobro prosli a vasnik se nevidjeno bahato ponasao. Mada je ovo onaj od 450 KS cini mi se nije S.

  4. #14
    Junior Member Vladimir Nikolic's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Beograd
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Jedan se prije neki dan slupao u Budvi, i nije mi nimalo zao jer su svi dobro prosli a vasnik se nevidjeno bahato ponasao. Mada je ovo onaj od 450 KS cini mi se nije S.

    Velika je odgovornost voziti tako jaka kola.
    Mame te da voziš brzo.
    Svakako su tako jaki automobili veoma bezbedni,
    kako pasivno (Airbag,ojačana karoserija) tako i aktivno
    (kočnice, ESP, kvalitetne amortizeri).

    Ali nesvesno ponašanje ne mogu da iskorene.
    Ko god kupi jaka kola, mora toga biti svestan.
    Verujte u budnućnost!

    [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Ma u redu je da vozi brzo nego njegovom voznjom tjera ljude iz suprotnog pravca da mu se sklanjaju jer je jaci tj. svjesno ide da pretice tamo gdje zna da ne moze da prodje ako auto koji mu dolazi u susret ne uspori. Mada nije jedini takav vlasnik SUVa.

  6. #16
    Member barakuda's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Beograd/Srbija
    Posts
    56

    Default

    Pre neki dan sam i ja video AMG ML 63 samo sto je ovaj bio modovan, tj stavili su "kamionske" hromirane 21-22" kao one sto ih maksimalno forsiraju u pimp my ride...
    Zanimljiva "igrackica" nema sta.
    Naravno da se nadovezem na post pre ovoga, stvarno je strasno koliko odredjeni ljudi znaju da se bahato ponasaju i zloupotrebljavaju svoj polozaj, tj tu"nadmoc" kada se nalaze u nekom modernom SUV vozilu. Mada naravno ima idiota koji nemaju moderne hitech automobile ali voze kao poremeceni i bas to sto ste rekli, tera te da kocis ili skreces sa puta da bi on prosao i sta ispao faca... Nisu mi jasni uopste, kako bar jednom ne pomisle da je u tom autu mozda neko dete, porodica sa decom... da mozda nece imati gde da skrene.. odoh u off

    Inace nesto bas i nisam siguran da postoji samo jedan cayenne s, ja sam video jedan crni ( vozi ga devojka/zena), u mom komsiluku postoji jos jedan sivi (vozi ga cini mi se jedan od sinova vlasnika eurosalona) znam za jos jedan ali neznam da li je kupljen kod nas jer je covek cesto na raznim lokacijama...

    Poz. B

  7. #17
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by barakuda
    Inace nesto bas i nisam siguran da postoji samo jedan cayenne s, ja sam video jedan crni ( vozi ga devojka/zena), u mom komsiluku postoji jos jedan sivi (vozi ga cini mi se jedan od sinova vlasnika eurosalona) znam za jos jedan ali neznam da li je kupljen kod nas jer je covek cesto na raznim lokacijama...
    E tog sam ja video u Borisa Kidrica. Klinja vozi Turbo S i telefonira, a kamion lagano ide ka mom malom romobilu. Morao sam da aktiviram zvucni signal .

    Tuzno je to sto cak i da mi ga neko pokloni, ne bih mogao da podnesem 500E mesecno za corbu.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #18
    Member barakuda's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Beograd/Srbija
    Posts
    56

    Lightbulb

    Ma ugradis mu plin
    Kad vidim da ljudi na neki noviji ozbiljniji auto stave plin tacno bi ga ubio. Nemam ja nista protiv plina i sam hocu da ga ugradim ali ako imas para da das 40000-50000 i vise za auto imaces i za plin a ako nemas sta onda koji k... kupujes tako skupu stvar koju ces mozda cak drzati ispred zgrade...
    Kad se setim samo kako je to moj prijatelj rekao : "neznam kako bi spavao kada bi znao da mi je najvrednija( najskuplja) stvar koju imam napolju u sred noci".. Te makine dolaze u obzir samo ako imas garazu ili kucu, mozda video nadzor ... ...

    Poz. B

  9. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Ma nemoj a kad uzmu dizela od sto soma evra?!

  10. #20
    Member barakuda's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Beograd/Srbija
    Posts
    56

    Default

    I tako ... ja izlazim iz zgrade a ono na mestu gde obicno stoji carrera stoji WRX STI. Pomislim slucajno, kad ono.. Decko koji vozi carreru konstantno kao zimski autic lepo sebi uzeo wrx sti .... kad neko ima... ( bolje da nepricam ko mu je tata )

    Poz. B

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •