Page 2 of 46 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 457

Thread: Servisne informacije

  1. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default Kuda da vozim?

    Posto veceras polazim sa Srbiju, imam jedno pitanje. Naime pre aerodroma skrece put desno za Cacak. Mislim da se ide preko Sremcice, ali nisam siguran vise. To bi trebalo da bude precica, ali sam pre dve godine tu skrenuo i cini mi se da mi je trebalo mnogo vise vremena nego da sam prosao pored sajmista. Bilo je radova na putu i dosta gust saobracaj.
    Zna li neko da li tu nesto u zadnje dva godine uradjeno ili oni jednostavno hoce da smanje saobracaj kroz grad?

  2. #12
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Mislim da je Ostruznica bolji izbor, posto ces ti sutra pre podne da prolazis kroz grad, kad je haos skoro isti kao i radnim danima.

    EDIT: Ne znam da li je most 100% ok ili se koristi jedna traka naizmenicno.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #13
    Clan biblioteke trendel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Beograd - Železnik
    Posts
    1,539

    Default

    Most i put su OK sasvim. Prolazim tuda cesto kada idem u Kontrolu leta ili u JAT. Dve trake i dve polu trake, takodje i na mostu. Kada predjes most moras levo ka Beogradu pa preko Zeleznika, prvo skretanje, semaforima regulisana raskrsnica, levo pa na Ibarsku - ako ides ka Cacku (pretpostavljam da ovo vec i sam znas) s obzirom da od Ostruznickog mosta do Ibarske put jos nije gotov, mada se vec u nekoj dobroj meri nazire trasa puta.

    Jos jedan razlog zasto da ides tuda a ne kroz grad je i taj sto je sutra u Beogradu maraton pa ce dosta toga biti, po pitanju saobracaja, ispreturano i pozatvarano, bar u periodu od 08, 09 pa do 14h

  4. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Ok, hvala Idem onda tuda.

  5. #15
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Quote Originally Posted by trendel View Post
    Most i put su OK sasvim. Prolazim tuda cesto kada idem u Kontrolu leta ili u JAT. Dve trake i dve polu trake, takodje i na mostu. Kada predjes most moras levo ka Beogradu pa preko Zeleznika, prvo skretanje, semaforima regulisana raskrsnica, levo pa na Ibarsku - ako ides ka Cacku (pretpostavljam da ovo vec i sam znas) s obzirom da od Ostruznickog mosta do Ibarske put jos nije gotov, mada se vec u nekoj dobroj meri nazire trasa puta.

    Jos jedan razlog zasto da ides tuda a ne kroz grad je i taj sto je sutra u Beogradu maraton pa ce dosta toga biti, po pitanju saobracaja, ispreturano i pozatvarano, bar u periodu od 08, 09 pa do 14h
    Ovo je najbolji put i sve je tacno 1000%
    Danas sam prosao tuda
    Srecan put!
    "Racing is a space-time continuum"

  6. #16
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Ma bolje mu je kroz Sremcicu Moze i pauzu da napravi
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  7. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Evo da se javim da sam zdrav i ziv stigao u GM. Isao sam kroz Sremcicu zato sto su nekoliko kipera skretali levo uzbrdo.

    Mozete sad da izbrisete ovaj thread, hvala

  8. #18
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default Tranzit kroz Svajcarsku?

    Jel za tranzit kroz Svajcarsku treba tranzitna viza ili moze da se prodje sa vazecom sengenskom vizom?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  9. #19
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Nije dovoljna sengenska viza, bar je tako bilo pre 2-3 godine.
    Eventualno ako ides avionom pa presedas u Zenevi, a ne izlalis sa aerodroma, onda si ok
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  10. #20
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Exclamation Servisne informacije?

    Ne znam koliko je dobra ideja da ovde na kraju dana napisete kratak info, upozorenje ili neku vrstu zalopojke o radovima u pojedinim delovim grada u kojem zivite (moze i sa nekog puta). Nije redak slucaj, barem u Bg, u poslednjih par godina da svakodnevno naletite na zatvorenu ulicu, koja to do juce nije bila.

    Evo recimo upozorenje onima koji idu ka Klinickom centru iz Nemanjine ulice da je Svetozara Markovica od raskrsnice sa Tirsovom do starog ulaza u klinicki trenutno u fazi rekonstrukcije i tokom dana je zatvorena.

    Doskora su bili u toku radovi na kolektoru u Savskoj ulici preko puta zeleznicke, a oni koji su tuda morali proci znaju kakav je pakao nastao.

    Radovi su privedeni kraju, ali tramvajski saobracaj nece biti pusten s obzirom da je pocela druga faza radova koja podrazumeva rusenje ograde ZTP-a i stvaranje uslova za izgradnju jos jedne trake. Da li ce to uticati i na saobracaj u Savskoj od Gazele ka Zeleznickoj i obratno videcemo.

    Ja se licno radujem ovoj rekonstrukciji s obzirom da je ta ulica jedno od glavnih uskih grla u gradu. Dve trake sa svake strane znacajno ce olaksati ulazak u taj deo grada sa Gazele. Nadam se da ce i potpuno ukloniti onaj grozni parking Mup-a Savski Venac koji stoji nasred ulice i ometa saobracaj. Na stranu sto je ruglo...

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •