Page 45 of 46 FirstFirst ... 3543444546 LastLast
Results 441 to 450 of 457

Thread: Servisne informacije

  1. #441
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Nije sad strašno preko leta. Jedino Turci prave gužvu, i ne zaboravi naplatnu.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  2. #442
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Zbog njih i mislim a i vidim radi se bulevar tamo kod Autokomande pa ne znam da li se stvara gužva. Naplatna je lako rešiva. Usporim kod Beške da vidim šta mi kaže bilbord, osim što me neko voli, pa ako je duže od 15 min isključim se na Inđiju pa onda preko Pazove ponovo na autoput

    He who loses control, loses.

  3. #443
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Klik na Autokomanda. Nemaju veze radovi s gužvom, problem je isključenje Dušanovac.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #444
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Gužva pa gužva, čitaj ima ljudi, ali se kreće. Bitno mi da nije NS gužva gde sve stane

    He who loses control, loses.

  5. #445
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Ludilo pocinje, jutros su zatvorili i Ruzveltovu od Vukovog spomenika, iako mi se cini da jos nije gotov deo od Zire ka pancevcu.

    Danas u toku dana Brankov most > [Only registered and activated users can see links. ]

    Mislim da beovoz postaje najbolja opcija dok ludilo ne prodje.

  6. #446
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    To je ta stručnost. Čekaš septembar da zatvoriš grad.

    I što je najluđe svi kao ok. Čujem na vestima da nisu mogli ranije jer su cekali da se zavrsi tender. Naravno niko nije mogao ranije da pomisli da raspise tender...

    Sent from my LG-H860 using Tapatalk
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #447
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Vidi se da je ista škola u pitanju na čelu i u NS. Malo malo neka ulica zatvorena zbog radova, kreneš autom i nisi siguran kako ćeš doći, ako možeš doći, do odredišta. Pride su najavili i počeli rekonstrukciju Partizanske, to je ona na koju se izlazi kada se siđe sa autoputa, tako da su gužve kako god kreneš neminovne. Ja sam za ordinisanje po gradu prešao na bicikl ič me ne zanima da palim auto i gubim živce sa standardnim pogubljenim novosadskim manevrima poput vožnje u kontra smeru o sa skretanjem levo na raskrsnici gde se to ne sme i blokiranjem svih iza.

    He who loses control, loses.

  8. #448
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Mapa za snalaženje po raskopanim novosadskim ulicama
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Kao i sve što se počne kod nas nije potpuna npr deo između Pavla Papa i Socijalnog je u dobroj meri komplet izrovaren...

    He who loses control, loses.

  9. #449
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Juce mi urucise kaznu za parkiranje u Dimitrijali, ali ne oko sokolovo nego pesadinac. Ono sto je neobicno u toj prici jeste da tu parkiram vec 8 godina i da je u pitanju sira akcija ocekivao bih puste trotoare. Cak bih to i pozdravio, ali ovako mi deluje kao jos jedan primer zloupotrebe polozaja.

    Kraj je postao izuzetno neprijateljski, imao sam par tezih incidenata sa ljudima, koji su bili na ivici fizickog obracuna. Uglavnom se radi o manirima "nemoj da ides mojom ulicom" i "nemoj da parkiras na parcetu trotoara koji sam rezervisao za sebe".

    Posto imam garazno mesto koje sve cesce koristim, tj retko sam na ulici, ovo mi govori da je situacija zategnuta do ivice usijanja.

    Moja neka teorija jeste da (u slucaju sa kaznom) neko poznaje komunalca ili je vezan za komunalnu sluzbu i moze da izdejstvuje ovakve akcije. Na slici se vidi da je moj auto u nizu parkiranih automobila i maksimalno je pomeren ka ulici u odnosu na ostala vozila.

    Slican primer zloupotrebe je u mojoj ulici gde dva pauka dezuraju 24/7 i ciste samo 600m ulice od vozila, dok je ostatak kraja bukvalno zatrpan vozilima.

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by VIP; 16th October 2020 at 07:45.

  10. #450
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Dok nisi siguran da ni vektra ni jugo nisu dobili kaznu nemoj biti kalimero.
    I po NS pauk u poslednjih godinu dana mahom sklanja vozila koja ometaju saobraćaj, na zelenoj su površini, mestu za invalida, požarnom putu... ostalima samo stižu kazne. Opšte akcije se sad koriste samo u vanrednim prilikama jer zahvaljujući brzini komunikacije međ žrtvama akcija se svede na pokupimo trojicu, blokiramo prolaz, ostali pobegnu
    Realno gledajući parkiramo nepropisno, na pozajmljenom vremenu. Zato i odlazim iz grada

    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •