Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Hrvatski zandari...

Nestručni komentator zmaj's Avatar

Default Hrvatski zandari...

Imaju nove, dosta brze masine Meni se i dalje svidjaju Bendze
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Senior Member spikac's Avatar

Igleda mi pomalo smesno.Uskoro ce se na netu naci filmic kako hrvatski pandur vozi 280km/h.

Senior Member Misha's Avatar

Malo je nelogicno da su uzeli cistokrvne sportske sprave, naspram dovoljno brzih ali i udobnijih touring BMW-a! Predvidjam mnogo skrsenih zandara!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

Sheriff Buford T. Justice

Ero sennin bruyoni's Avatar

Ove Hondice ce najverovatnije biti namenjene za autoput do BG-a i do Rijeke. A glavna namena im nece biti hvatanje onih sto brzo voze (to je ono sto ce da rade u slobodno vreme) nego stizanje na mesto necrece radi regulisanja saobracaja.
    Samo kad ih ovako gledam nisu mi preterano uocljivi, mislim izgleda kao obican motociklista u tamno plavom kombinezonu i plavom straftom na masini, mada ko zna mozda mu je rotacija super vidljiva.

He who loses control, loses.

Mlađi referent VIP's Avatar

Quote Originally Posted by bruyoni
    Ove Hondice ce najverovatnije biti namenjene za autoput do BG-a i do Rijeke. A glavna namena im nece biti hvatanje onih sto brzo voze (to je ono sto ce da rade u slobodno vreme) nego stizanje na mesto necrece radi regulisanja saobracaja.
    Samo kad ih ovako gledam nisu mi preterano uocljivi, mislim izgleda kao obican motociklista u tamno plavom kombinezonu i plavom straftom na masini, mada ko zna mozda mu je rotacija super vidljiva.

A ne, ti si se zbunio bruyoni Onaj dasa na zadnjoj slici demonstrira uniformu. Ono na drugoj je neki mangup

Mater! Fakat, oci si mi otvorio . Sad sam tek video, fala bogu da nekome na nasim prostorima versace dizajnira uniformu

Senior Member Suba's Avatar

sto jes jes bimmer je bimmer, ranije nisam obracao paznju na tu cinjenicu, ne secam se da sam video jos negde da panduri voze sport masine. Kod amera sam video harlije i bmw, u evropi bmw, osim tih sport-tourers ili sta li su vec, znam da me iznenadilo kad sam u grckoj video neke enduro bike-ove cinimi se da su bili turisticka murija, ima verovatno svega i svacega.........

bla bla bla

Ma dosta toga se koristi. Italijani po autostradi vozaju Aprilie ili Ducati-je (zavisi od regije) dok za pokazivanje koriste neke starije Guzzi-je, Ameri uglavnom voze bemare (koji su najzastupljeniji policijski motor nasvetu) nekih 90%, a imaju i Hondi pan european (ST), onih malo harlija je samo za parade jer gutaju gorivo i ulje ko blesavi a greju se ko ludi, zatim Francuzi vozaju bemare kao patrole a imaju i dosta R1 za brze intervencije dok ne stigne propisna patrola. Svabe, sta bi drugo, BMW 95% a imaju ugovor za manje kros (supermoto) masine sa hondom. Dok englezi u potpunosti koriste Hondu i to Pan European koji koriste SVI cak imaju i posebne timove hitne pomoci koji su se pokazali kao odlicni po gradovima, u poredjenju sa ambulantnim kolima brzi su skoro duplo, takodje imaju u planu da oforme vatrogasnu brigadu za prevenciju i gasenje manjih pozara pri automobilskim, i drugim, nezgodama.

Senior Member dfast72's Avatar

Nema sta, stvarno polako postaju deo Evrope u pravom smislu reci.
    Kada bi kod nas neko pokusao da provuce desetak ovakvih motocikla odmah bi pale optuzbe za rasipanje drzavnih para, mada generalno kod nas i nema puteva pa ni potreba za ovakvim motociklima. Hrvatska je svoju mrezu ipak podigla na stepenicu iznad.
    Btw, u Holandiji su prisutni Honda i Bmw, i tokom placanje jedne kazne na licu mesta sam malo popricao sa doticnim i njegovo je misljenje da su Honde bolje a vozio je i jedno i drugo.

Senior Member Aleksej_BASO_ratnik's Avatar

Znaci ludilooooooo

Hocu da budem i ja pandur!!!!!
    Poruka 505 Odjavljujem se.
    До свиданя!