Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 191 to 194 of 194

Thread: Felne i srafovi

  1. #191
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Jel ima to neko u BG da prodaje? Našao sam samo telefon 021 69 11 744 i 063591383... Nema sajt, ovo ono, aplikacije za meka?

    Kapiram da ja okrenem telefon, poručim, pouzeće?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #192
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Zovi da ti kažu ko prodaje njihove šrafove u BG, meni su rekli ko u NS radi pa sam tako kupio oba kompleta, jedna sam kupio u prodavnici a drugi u kancelariji u NS koju su otvorili. ako ne nađeš mogu ti ih kupiti pa doneti. Čini mi se nekih 2500 din da su bili ovi što uzeh pre 3-4 meseca

    He who loses control, loses.

  3. #193
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Krenula je bas iritirajuca situacija sa fabrickim enkei felnama. Uzeo sam ih kao set za zimu i vec u startu mi je skrenuta paznja da je jedna felna kriva, ali je serviser u Vianor-u u Dimitrijali uspeo da resi problem sa jednim vecim tegom uz napomenu da bih ipak morao da posetim nekoga da mi ispravi felnu.

    Poslusao coveka i letos odneo u Banovce kod Radovana, sa kojim sam imao dobro iskustvo. Potvrdio da su ostale felne ok, samo ova je ispravljena. Prvi pokusaj montaze letnjih guma na ovaj set se zavrsio tako sto sam osetio vibracije na 120-130kmh i odlucio tako da vozim nadajuci se da ce sa sledecom montazom zimskih sve biti reseno. Jedinu nelogicnost koju sam primetio da odjednom dve felne traze silu tegova, nesto sto nisam nikada video na mojim felnama. Na Speedline imam po jedan, dva tegica.

    Nakon montaze zimskog seta ponovila se situacija, ali ajde reko nema veze koliko ima tegova ako ne tresu. I naravno na istoj brzini tresu i zimske. Imam ideju da odem opet do ovih u Vianor i nadjem coveka koji mi je balansirao izrazito kriv tocak i nakon njegove intervencije, nisam imao problem koji sam imam sa ispravljenim felnama.

    Ako i on ne mogne da resi problem, ostaje mi da se uputim za Banovce opet.

  4. #194
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Odradjeno rebalansiranje, dijagnoza je da su dve krive i traze previse tegova. Jbt, platio sam ispravljanje zbog jedne, sad imam dve krive. Hteo sam da stavim ruku u vatru za Radovana i eto ti sad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •