Sinoć je u hotelu Hajat odrzan osmi izbor za Internet automobil godine 2010 i Miss NetAuto2009.
Organizator, Metro Market, je i ove godine okupio lepotice koje su predstavile Internet Automobil godine. Naše je zadovoljstvo i čast da vas obavestimo da je ove godine Polo dobitnik ove nagrade.
Kada neki model osvoji ovoliko nagrada koliko je osvojio Polo, onda je zaključak samo jedan: naša obaveza prema ljubiteljima Volkswagena je svakim momentom sve veća.
Posle Zelenog i Zlatnog volana, titule Automobila godine 2010, najsigurnijeg automobila po NCAP testovima, Polo je zaslužio i titulu Internet automobila godine. Jasna Jašić je ponela titulu Miss Netauta.
Ova poslednja titula ima poseban emotivni značaj jer je osvojena ovde u Srbiji. Cilj naše kuće je da svaki potencijalni kupac koji uđe u bilo koji objekat Volkswagen dilera mora da sačuva sliku koju ove nagrade nose i projektuju: odgovornost, pouzdanost i laka dostupnost naših modela.
Izvor: Porsche SCG PR
