Hyndai će predstaviti posebnu seriju prilično popularnog modela Coupe koji će biti dostupan samo na nekim evropskim tržištima.
Druga generacija modela Coupe je donela veoma moderni dizajn, a nova, ograničena, TSIII serija će biti vizuelno još zanimljivija kako za prolaznike, a tako i za potencijalne vlasnike. TSIII će biti ponuđen u samo četiri različite boje i to: Stone Black (crna), Rose Red (crven), Crystal White (bela) ili Carbon Grey (siva). Kao značajan vizuelni element tu su i 17″ antracit felne od laganih legura, a na zadnjem delu automobila dominiraju četiri izduvne cevi koje su zadužene da, u granicama propisa, maksimalno istaknu zvuk motora.
Unutrašnjost je bogata detaljima od kože i hroma, a u serijskoj opremi se nalaze klima uređaj, grejana prednja sedišta, tempomat, audio sistem sa iPod konektorom.
Vešanje je unapređeno korišćenjem Eibach sportskih opruga, međutim jedino što zapravo Coupeu i fali je snaga, koju u nedovoljnim količinama isporučuju 2,0 16V motor – samo 141KS. Coupe uz pomoć ovog motora ubrzava od 0 do 100 kmč za 9,3 sekunde i postiže maksimalnu brzinu od 205kmč.
