Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Prvi auto za oko 1 000e?

  1. #1

    Default Prvi auto za oko 1 000e?

    Znam da su to male pare ali to je budzet.
    Citao sam thread od pre par godina sa ovog sajta, da ne bude da bzv otvaram novi.
    -vozilo je potrebno za voznju po gradu i eventualno prigradska naselja
    -obicno se preporucuje yugo ili zastava...ali pominje se i renault 5 ili nesto slicno
    Unapred hvala na savetima...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    nije da ces za te pare moci puno da biras ali sta se tebi uopste svidja? hatchback/limuzina prednja/zadnja vuca?! Generalno kad se bira polovni auto a pogotovo za te pare najvise se gleda stanje istog a onda sve ostalo...

  3. #3

    Default

    pa ako sto kazes, nema sta da biram.. znaci nesto sto bi za te pare "radilo" kako treba...
    kazem, cuo sam za te renoe da nisu losi... zanima me i dostupnos delova i slicno...

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Pre Yuga sve ostalo osim ako neđeš da se upuštaš u neke čestite modifikacije, neka Samara. Takođe Fiat Tipo, Panda... možda se nađe koja 132 ili arđenta ako oćeš limuzinu vidim ima na oko pristojnih kadeta; Swift, Maruti... Gledaj benzinca može i sa ugrađenim plinom ali bi to odma sve sem boce povadio i oterao kod nekog dobrog majstora da odradi isparivač i diznu, batali dizele.
    Što se delova tiče za tako te starije mašine Italijani i Opel/VW tu preovlađuju po zastupljenosti jer su neke iste sklopove koristili decenijama a takođe su kao vozila zastupljeni na ovim prostorima jer su se pravili ovde.

    He who loses control, loses.

  5. #5

    Default

    a sta kazes za taj reno 5 ili slicno.
    ja ponovo o njemu mislim, pitam jer mi je jedan lik bas njega preporucio, ali me zanimaju i druga misljenja...

  6. #6
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Pežo 205 ako nađeš dobar.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Moj savet za prvi auto je uvek Yugo.

    Imaces zezanja uvek nekih, ali delovi su jeftini i stice se znanje i iskustvo...

  8. #8

    Default

    pa ne znam, videcu
    hvala u svakom slucaju
    ako jos neko ima nesto neka napise..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Quote Originally Posted by navic View Post
    Moj savet za prvi auto je uvek Yugo.

    Imaces zezanja uvek nekih, ali delovi su jeftini i stice se znanje i iskustvo...
    Yugo je realno kartonska kutija koja nije ispunjavala bezbjednosne standarde ni kad je pocela da se proizvodi, posto je vozac pocetnik ja bih mu preporucio neki Volvo jer su stvarno potcijenjeni i za 1000 moze da se nadje dobar sa sve plinom...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Eh sad Volvo, covek hoce da vozi auto po gradu a cenim da je i mladji...nista mu nece faliti Yugo za pocetak...tako to ja gledam.

    Sto se bezbednosti tice, ja kad sam bio klinac vozio sam Ficu, nista mi nije falilo..."voleo sam neradze" i tada al sam trpeo...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •