Results 1 to 4 of 4

Thread: Za one kojima se ne svidja Ducati 999!

  1. #1
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default Za one kojima se ne svidja Ducati 999!

    Da ima i takvih... ja npr! Meni su 916/996/998 bili mnogo lepsi. Taman sam pomislio da ce monstera, koji mi se nije nikad svidjao, unakaziti to daske... desilo se nemoguce... da se razumemo nikad mi se Monster nije previše svidjao (ni sad mi se ne svidjaju ove verzije što se zavrsavaju brojem 1000, 800 i 620) ali video sam danas UŽIVO S4R... ajoj majko mila do sad sam mislio da su u Ducati ju zaposlili dizajnera koji ne vozi motocikl ali kako ovo izgleda... uverite se i to u ovoj prvoj kombinaciji boja belo sa crvenim ramom... ako ga sutra vidim prevaricu devojku





    He who loses control, loses.

  2. #2
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    A kod nas na benzinskoj radi tip koji vozi 996 i svaki dan prolazim pored njega, onako tužno i gledam. A to čak i nije njegov motor nego ga vozi dok se ne proda. btw, motor je 2001/02 i cijeni se 6/7k €. Ehhh...
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  3. #3
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default e zeljko

    moj ortak na dominikani je dobio ponudu za 996, 2001 preshla 10 000km. Tip je odlazio i prodavao je - a posto je to blesava zemlja, nije imao kome da je proda....

    cijena = 2500 $!?

    [Only registered and activated users can see links. ]

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Imam ja drugara koji vozi 916 2002. a takodje znam coveka koji je uzo RSV1000 2005. ko nova presla samo 3000 km, uvoz iz Italije placena 4000€ jer vlasnik zapao u dugove
    Takodje maltene svaki dan uzivam u zvuku jednog 999 i jednog 749 Ducati-ja (ruzni su... ali zvuk... zaista fali onaj smajli koji balavi sa isplazenim jezikom)

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •