Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 73

Thread: Polaganje voznje po novom Zakonu o saobracaju!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12

    Exclamation Polaganje voznje po novom Zakonu o saobracaju!

    cuo sam za neke promene u vezi polaganja i ako su istinite odmah idem da se ubijem!e ovako-da li je istina da od januara polaganje traje 6 meseci,pa onda neko pored mene 2 godine i ostala glupava pravila vezana za to????ja 14.04.2008 punim 18 god i ako me to zakaci,mogu se slobodno...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,275

    Default

    Pa stavi neku ribicu pored tebe

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Ne treba da brines previse, nasi politiacri su preokupirani velikim pitanjima od zivotnog znacaja, a zakon o sabracaju je daleko ispod. E sada, sto je u saobracaju u proteklih 6-7 godina poginulo vise ljudi nego kad smo se tukli na Kosovu, to je druga prica.

    U svakom slucaju, davno su najavljene radikalne izmene u procesu polaganja voznje. Ne zaboravi da ti mozes da polazes testove i da vozis casove iako nisi napunio 18. Samo polaganje voznje zahteva od tebe, kao polagaca, da imas navrsenih 18. godina, sto znaci da mozes da polazes voznju vec od 15. aprila 2008.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12

    Default

    mislis da cu ipak izbeci to??ha?

  5. #5
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    570

    Default

    Ma ne sekiraj se, zamisli da si i u vojsku morao da ides. Opusteno.
    [Only registered and activated users can see links. ]

  6. #6
    nk simRacing uprava vlad's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    1,911

    Default

    Lepo ti kaze Zmaj, ti odvozaj casove, polozi testove i u niskom startu cekaj licnu kartu. A o tom zakonu se prica vec duugo vremena, tako da mislim da od toga jos nema nista.

    [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12

    Default

    hvala svima.poz

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    440

    Default

    oni taj zakon uvode vec pet godina, i ja sam "zurio" da me to ne zakaci pa evo i danas nista od toga. samo opusteno....

  9. #9
    Senior Member dfast72's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    258

    Default

    Ta izmena u zakonu o bezbednosti se priprema vec duze vreme ali se forsira da izadje u primenu sto pre, upravo zbog lose situacije u saobracaju i prilagodjavanju zakona o bezbednosti zakonu EU. Najvise promena po mom misljenju ce biti oko kaznenih odredbi, selekcije kategorija i voznje motocikla. Uvodi se ogranicenje u prve tri godine po polaganju A kategorije u ogranicenju po kubikazi ili snazi.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by Ser_Zile View Post
    oni taj zakon uvode vec pet godina, i ja sam "zurio" da me to ne zakaci pa evo i danas nista od toga. samo opusteno....
    I ja sam razmiljao da me ne zakaci "novi" zakon, a i nisam polagao kad sam mogao posle 18.-te. Na kraju sam ja polozio i gomila njih tako da ce verovatno i autor i jos "par" generacija da prodju pre tog "novog" zakona.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •