Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Kupovina Honda Civic 1.8 sedan

  1. #11
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,770

    Default

    Nema linka, treba mi samo 10k
    I tih 10k za Avensisa je pitanje, jer auto ima pređenih 100k km za 4.5 godine. Pre 2 godine je plaćen 15k sa 68k km, i tada je to bila super kupovina. Od tada se sve srozalo.

    Novi Avensis benzinac bez opreme košta 18k.
    Novi Superb 2.0 dizel u srednjem paketu opreme (vrlo jak paket) na akciji u AČ košta 22.5k.
    Last edited by Heinz; 10th January 2012 at 13:23.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  2. #12
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    248

    Default

    A Mazda 3? Dvolitarske benzinjare sa relativno malom kilometrazom od prvih vlasnika(cca 60,70kkm) 2004-2005 idu oko 7000e...

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    7

    Default

    Sad sam pogledao oglase i ima 2,3 komada 2007, 1.6 sa takvom km i cenom od preko 8k ( sto je tu u rangu civic-a), i jedna gta 2005 on je 8400...tako da mi u poredjenju sa ovim deluje bolje civic?

  4. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    7

    Default

    I koliko traje tacno oglas na polovnim automobilima , od datuma postavljanja ..?

  5. #15
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    248

    Default

    Bas takvu GTA je moj drugar prodao za 7 somica kad je covek ponudio cash na sunce, no takodje mislim da je civic bolji auto, barem sto se tice osecaja u voznji, vozio sam oba.

  6. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    7

    Default

    Sta mislite o ovome ? [Only registered and activated users can see links. ]
    nov oglas, sad ga prvi put vidim.

  7. #17
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Nadje li šta?

  8. #18
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    Ja rešio problem, prodao Jazza i uzeo ovo, 2008, ES oprema i 84k na satu, zamenjeni sva ulja i filteri i diskovi pozadi i teraj... Sad konačno mogu pri 90 km/h da prebacim iz 6. u 3. da nekog preteknem


  9. #19
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Cestitam i zavidim Koliko se secam, meni se na prvi pogled nije svideo automobil, ali sam ga sa vremenom poceo vise ceniti od hecbek verzije. Mogao bi da otvoris i temu u kupovini i odrzavanju da vidimo, sto kaze Misa, sta kosta zezanje. Nadam se da ces retko da je posecujes za razliku od nekih tamo

  10. #20
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Takođe bih ga odabrao pre hečbeka, sada kada se slegla priča. Nisam ljubitelj tolike količine plastike unutra, kao i digitalnih detalja tipičnih za fensi automobile iz ranih 80tih, ali to je pre svega stvar ukusa, ne funkcije - dapače!

    Šlag na tortu - šiber. Najkorisnija stvar na automobilu koja je izmišljena, odmah posle točka. Nisam bio u prilici nikad da ga imam na svom automobilu, ali srećom često imam prilike da ga koristim.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •