Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36

Thread: Mk3 Ford Focus sedan vs. Renault Fluence vs. Chevrolet Cruze

  1. #31
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Hajde da zavrsim sa ovom temom...

    Ne...nazalost, nisam pazario nista

    ali da napisem utiske o skoro obavljenoj kupovini...

    Odlucio sam se u ovoj konkurenciji za Cruze i to onaj skinut sa lizinga od pre par postova (onaj sa losm diskovima) predao sam papire za lizing pre neka 3 meseca i iz lizing kuce mi je stigao odgovor posle 2 i kusur meseca...kao odobrili lizing i da dodjem da odradimo sve papire do kraja...pokusacu da prikazem kako je tekao razgovor

    LK: "mozete da dodjete u ponedeljak da zavrsimo sa papirima"
    ja: "OK, a kada mogu jos da prpvozam auto" (napomena auto sam samo upalio i to na kablove, a kada sam pokusao da ga pokrenem, lik je izleteo i poceo da prica kako ne smem da pomeram auto jer ga snimaju sa kamere?!)
    LK: "pa znate necete moci da ga provozate, auto kupujete u vidjenom stanju"
    ja: "ok vidjeno, ali auto se mora probati da li je uopste u oznom stanju"
    LK: "ma neeeeeee, auto je sigurno super, evo mi smo vec odradili tehnicki pregled i to vas ceka sve gotovo ovde kod nas"
    ja: "odradili ste tehnicki na nevidjeno?"
    LK: "pa da to je nama praksa, mi sve radimo za Vas"
    ja: "neka hvala onda se ja ipak ne bih upustao u tu kupovinu" i spustim slusalicu...

    KATASTROFA...

  2. #32
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Zezaš da ti ne daju da provozaš auto pre kupovine.
    Sramota!
    Ja bi napisao centrali mail, malo da čuju kako ovde rade.

    He who loses control, loses.

  3. #33
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Pa ako pise da se auto kupuje u vidjenom stanju, sta tu nije jasno?

    Ja koliko znam tako funkcionise i napolju. Ja bih tesko kupio takav auto, ali takva su pravila igre.

    Prijatelj je skoro kupio, pisao sam, Bravo skinut sa lizinga. Mogao je da dovede majstora, upali na kablove, ali pokretanje nije dolazilo u obzir.

  4. #34
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Pa to napulju razumem...putevi su kvalitetniji, gorivo takodje, majstori, delovi, vozaci savesniji itd...

    uz to verovatno ide i neka garancija...ma moze i ovde majstor, nije problem, ali tesko da on moze vise od mene da vidi dok auto stoji kao da je kip

    sve u svemu veliko NE automobilima sa lizinga...bar sa moje strane.

  5. #35
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Razumem tvoj stav i delim ga Izuzetak su slucajevi kada se vrsi rasprodaja, samo sto tu obicno najbolji primerci odu preko veze.

    Mislim da je kod vecine prekinutih ugovora o lizingu u pitanju problem sa onima koji su automobile uzimali sa namerom da ubiju sto vise km, izbegnu redovne servise i izguraju koliko je moguce pre nego sto ugovor bude raskinut.

    U slucaju mog prijatelja automobil se ispostavio kao dobar. Bio je 1 do 2 hiljade jeftiniji od onih na oglasima, a sem redovnog servisa i novih guma nista drugo nije radjeno.

  6. #36
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    moze sigurno da se nadje nesto povoljno i kvalitetno to je sigurno...samo sto treba ili veza ili strpljenja, a verovatno i oba

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •