Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 97

Thread: BMW1 vs Alfa 159 vs nesto trece?

  1. #1
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Question BMW1 vs Alfa 159 vs nesto trece?

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post

    PS: Pročitah Nidžo da te uvatilo da menjaš Stila, jesil najzad stiso petlju da uzmeš alfu
    U sto bi to voleo da vidim!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  2. #2
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Stilo definitivno ostaje, ali počeo sam da šnjofam u smeru BMW, sviđa mi se serija 1. Još ako nađem beli. Inače, za mene momentalno ne postoje Alfe, samo Alfa - 159.

    Nije da sam krenuo da gledam autiće, samo ovlaš šnjofam oglase da budem u toku (tako je počelo i sa Stilom svojevremeno). Baš bih se radovao da otvorim novu temu ovde.

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    I šta kažu oglasi? Jel ima neka povoljna 159?

    Moj kum se zalepio za Kromu i da crkne. Palo je zamensko vozilo - Stilo. Inače me kum zove Stilomrzac
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #4
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Nidzo, polovni BMW serije 1 je cenovno veoma daleko i od stila i od 159-ke! Cenim da je to samo pusta zelja.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  5. #5
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by Misha View Post
    Nidzo, polovni BMW serije 1 je cenovno veoma daleko i od stila i od 159-ke! Cenim da je to samo pusta zelja.
    Pa čovek lepo kupio polovna kola, koja su jeftina za održavanje i uštedeo.

    Mnogo teže dobaciti do Alfe ako si kupio kola za 20 i za pet godina kalirao 15.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #6
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Ne razlikuju se puno u ceni 1icina i 159tka, sa tom razlikom što BMW-i strašno šaraju sa cenama zavisno od opreme i motora, ali mislim da su ti skuplji oglasi kola koja se sigurno neće prodati. Alfe su ujednačene, oprema standardno odlična, dizelke su im savršene, pogotovo ona od 150KS.

    Čemu žurba, Stilo ni najmanje ne pokazuje znake umora. 1inica će verovatno još malo da pojeftini, jer samo što nije predstavljena nova verzija. Gledam i 3jke, ali pre bih uzeo Alfu za auto u toj veličini.

    Zanimljivo je samo koliko se mirno spava sa BMW-om na parkingu? Tu je Stilo neprikosnoven, pogotovo ako mu se ubaci neka aftermarket zaštita.

  7. #7
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ovo vam je vec skroz nova tema. Meni se kod jedinice svidja samo ime i znak, te mozda malo sto je cenovno pristupacna. Sve ostalo je ispod renomea marke.

  8. #8
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Da li si je vozio? Ja jesam, preko 1000km, u svim uslovima, do brzine od 230 (na autobanu). Auto mi se izuzetno dopao, utoliko jer sam provozao mnogo automobila u finansijskom domašaju i nijedan me niti malo nije impresionirao u odnosu na sasvim skroman auto koji posedujem - štaviše.

    Možda bi neko mogao da secne temu, jer je zanimljiv offtopic, pa da nastavimo?

  9. #9
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Question Nidzina dilema: Da li postoji zivot posle Fiata Stilo?

    Nadam se da ime teme nije neprihvatljivo

    Nisam vozio, ali ima jednu u komsiluku koju cesto zagledam. Gledajuci iz ove moje dimenzije automobil deluje skuceno, neskladno nezgrapno. E sad, da li patiti kraj lepog automobila kao sto je Alfa ili nositi ruznu, ali firmiranu odecu, ne znam. Mozda su mi vidici skučeni, pa se eto nadam se ces ih ti prosiriti kupovinom jednog od ova dva automobila
    Last edited by VIP; 28th August 2010 at 18:14.

  10. #10
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    E sad i ti porediš Alfu i BMW, nemoj da ti citroene bez hidraulike počnemo spominjati
    Meni je čak i lep sam obi im savetova oda za restajling izgube one japanske farove i da još malo spuste prenji deo haube, zajebi bezbednost pešaka.
    Slažem se sa svim onim što Nidža reče, ali opet koi Miša mislim da je serija jedan precenjena kao i BMW u principu. Videćemo kako će držati cenu i kako će se ljudi ophoditi prema njoj jer definitivno postaje ono što je bio E30 i donekle E36 znači zum zum auto plus što ima jednu stvar što ostali nemaju, zadnju vuču.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •