Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: NK TEST: Nissan X-Trail 4WD

  1. #11
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ja gledam u [Only registered and activated users can see links. ], nisam baš ljubitelj aplikacijaaa za mekaaa (c) bed kopi
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #12
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    LOL

    He who loses control, loses.

  3. #13
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by lalelala View Post
    moje iskustvo posle plejade što skromnih što premium automobila je da svaki board laže manje ili više kad se prati na duže staze ...nekad pokaže tačno ,nekad slaže i do 7% . Najpošteninji je bio Hyundai i30 a najviše je lagao Audi A4 2009 godište 2.0 tdi sa 140KS

    I mazda laže , probano na mazdi 6 sa kojom sa krenuo do 0Km pa doterao do 45.000Km i sad nova trojka laže mada smo stigli tek do 7000 Km

    no dobro , i da je lagao i 10% opet je dobra potrošnja kod tog X-traila i stvarno taj 1.6 dci ima duha u sebi ...

    zanima me jel mu prva brzina izuzetno kratka ?
    Pa dobro, ako svi lažu, onda su opet svi isti Razumem šta mi kažeš, ali ako ne možemo svaki automobil da testiramo isto, onda je besmisleno da nekom merimo od čepa do čepa, a nekom da verujemo šta piše bord. 1.6 dCi se pokazao u nekoliko navrata kao prilično jak, a vrlo ekonomičan motor. Eto, čak i u ovoj, vrlo teškoj, karoseriji ume da bude štedljiv.

    Prva jeste kratka, ali ništa ekstremno. Na osnovu onog šta se nudi kroz motorizaciju i klirens, xtrail zaista ide više ka konfekcijskim potrebama kupaca. To "konfekcijski" svakako treba shvatiti uslovno, zato što i ove našminkane sprave mogu u rukama kvalitetnih vozača da savladaju vrlo teške terene.

    Ako sam ranije mislio da je XTRail zapravo mali Pathfinder, sada ga gledam ko veliki Kaškai.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #14
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Ako sam ranije mislio da je XTRail zapravo mali Pathfinder, sada ga gledam ko veliki Kaškai.
    Mislim da je sve rečeno ovom izjavom. Ne samo za Xtrail, nego za većinu automobila. Ono što je bio muški terenac postaje terenčić za štraftu
    "...da nema Forda Opel bi bio najgori auto.."
    bruyoni

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •