Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: HONDA CIVIC 1.8 hatchback, iskustva pouzdanost...pomagajte da li da kupujem...

  1. #11
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Znam ja to, i meni su za jazza tražili 70 € za metlice. Kupih bosch, par 10 €.
    Apropo civica, čitao sam neđe da ovaj vežeći model nije na nivou prethodnih po pitanju (ne)pouzdanosti, valjda što se radi u UK a ne u JPN.
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  2. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    ljudi ako vozite "ekskluzive" (nazalost kod nas je sve osim gnojfa i slicno ekskluziva) nadjite neku stranu pouzdanu online prodavnicu i narucujte od njih, sve ce vam biti bar duplo jeftinije od delte i slicnih lopova a opet ce biti original, bar danas nije problem izvaditi kreditnu/debitnu karticu

  3. #13
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Da li je moguće da na Civic, koji je zapravo europski auto, veze nema sa Japanom, ne može staviti neki europski aftermarket aero brisač što ih ima po Rodiću, Tempu ili nekom drugom hipermarketu od 300-1000 dinara? Ja sam do sad na Stildži vozio 2 vrste aero brisača koje sam uzimao po tim marketima, i odlični su. Realno mi nije žao da na najmanji znak slabosti brisača od 500 dinara, on leti pravo u smeće i odem da kupim novi (govorim o periodu od minimum godinu dana, a traju i duže). Obično volim da ih zamenim pred zimu, a bacam ih stvarno na prvi znak slabost, jer volim da su mi brisači uvek perfektni i šoferka čista.

  4. #14
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Ja sam kupovao bisace u Tempu, satro air twin varijanta, 700 dindzi komad. Uz njih stize bar jedno 5 razlicitih nastavaka za kacenje na razne sisteme. Ne znam kako je na Hondi, al na Mazdu je pasovalo. Ono sto je problematicno je zadnji brisac. to se tesko nadje aftermarket. Za mazdu 2 servis kaze 1590din metlica zadnjeg prisaca. Problem resen tako sto je kupljena Champion guma za brisace u odredjenoj dimenziji za 350 din, i montirana na postojecu metlicu. Prodavac kaze, a i pise na kutiji da je uglavnom za italijanska vozila. Eto pasuje i na japanska!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  5. #15
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    247

    Default

    Na srecu, nemam zadnji brisac
    A ta varijanta sa netom, nije losha ideja, s obzirom da imam Visa Virtuon karticu, ima li neki link i da li je neko narucivao, pa da zna pouzdano da stize kod nas...?

    Nisam ni gledao po Metrou, Rodicu i sl, posto su totalno asimetricni brisaci, po defaultu sam mislio da ih tamo necu naci, moguce da sam se preshao...

  6. #16
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Ja kupujem Champion u ShopInvest-u. Zadnji iz originala, nisam se setio da kupim samo gumu.
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  7. #17
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Uf, ja sam sa championom dva puta imao zez, baš su bili loši. Uz ogradu da drugi put sam samo dobio brisač, bez kutije pa nijesam bio 100 % siguran da je champion.
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  8. #18
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ja sam pre dve godine i kusur kupio prednje Champion u ShopInvestu i bili su ok sigurno godinu i po. Zadnji, takodje Champion, od starta ne radi kako treba, a dobro je placen.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •